تیتر ورزشی

لوریس: اشکال ندارد که کسی بازیکنان ما را نشناسند

[ad_1]

دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام درباره جنجال نقل و انتقالات تیمش به صحبت پرداخت.

به گزارش سایت تیتر جالب و به نقل از دیلی میل، تاتنهام تنها تیم مدعی در لیگ برتر است که خرید بزرگی نداشت و کیل واکر یکی از بهترین بازیکنان خود را نیز به منچسترسیتی فروخت. همین باعث شد تا دنی رز مدافع تاتنهامی‌ها به انتقاد از شرایط باشگاه در نقل و انتقالات بپردازد.

دنی رز عنوان کرد، هیچ کس بازیکنان جوانی را که تاتنهام می‌خرد نمی‌شناسد و باید در گوگل نام آنها را سرچ کنند. همین باعث شد که واکنش‌های زیادی درباره این صحبت‌ها مطرح شود و حتی مائوریسیو پوچتینو نیز به واکنش نسبت به این موضوع پرداخت.

هوگو لوریس درباره این موضوع گفت: به نظرم مهمترین موضوع، حفظ شاکله تیم است. ما توانستیم خیلی از بازیکنان اصلی را که مورد توجه تیم‌های مختلف بودند حفظ کنیم و این به خودی خود ارزشمند است. خیلی از بازیکنانی که چند سال پیش نانشناخته بودند، الان توانستند خودشان را اثبات کنند. همین دلی الی بازیکنی بود که تا دو فصل پیش کسی او را نمی‌شناخت ولی با پیشرفت در تاتنهام الان مورد توجه چندین تیم قرار گرفته است. خیلی از بازیکنان همین وضعیت را داشتند و این همان ثباتی است که تاتنهام در چند سال اخیر به آن دست یافته است.

تاتنهام در اولین دیدار خود در لیگ برتر باید برابر نیوکاسل به میدان برود و در ادامه به مصاف چلسی تیم قهرمان فصل قبل خواهد رفت.

تمام

[ad_2]

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Close