خبر فوتبالی

پیروزی یک‌نیمه‌ای پرسپولیس با ۲ گل مردودی



شاگردان برانکو در حالی در نیمه نخست سه گل به سیاه‌جامگان زدند که تنها یکی از آن‌ها مورد پذیرش داور قرار گرفت.

به گزارش تیتر جالب، تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و سیاه‌جامگان مشهد در نخستین بازی هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ امروز (چهارشنبه) با قضاوت حمید حاج‌ملک در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. شاگردان برانکو در پایان نیمه نخست در حالی با تک گل فرشاد احمدزاده به رختکن رفتند که دو گل این تیم هم به دلیل گیر کردن در تله آفساید، مردود اعلام شد.

نیمه اول:

در دقیقه ۴، اولین موقعیت جدی بازی توسط تیم سیاه‌جامگان خلق شد و حسین بادامکی در حالی که می‌توانست در میان غفلت مدافعان پرسپولیس، تیمش را به گل برساند، با بی دقتی در ضربه آخر موقعیت خوب گلزنی را از دست داد.

دو دقیقه بعد پرسپولیس توسط فرشاد احمدزاده به گل رسید. او روی سانتر ارسالی وحید امیری و در حالی که طارمی در زدن ضربه سر ناموفق از توپ سردرگم استفاده کرده و دروازه خالی حریف را گشود.

در دقیقه ۱۲، پرسپولیس بازهم به گل رسید اما این بار مهدی طارمی در آفساید قرار داشت و گل او مردود اعلام شد.

در دقیقه ۳۰ بازی، پرسپولیسی‌ها بازهم در تله آفساید گیر کرده و در حالی که علی‌پور توانسته بود گلزنی کند، داور آفساید وحید امیری را گرفت تا تعداد گل‌های مردودی پرسپولیس از گل‌های پذیرفته شده‌اش بیشتر شود!

سرخپوشان در وقت اضافه یک دقیقه نیمه اول، فرصت داشتند گل دوم را به ثمر برسانند اما مهدی طارمی موقعیت تک به تک را از دست داد.

ترکیب پرسپولیس: بیرانوند، حسینی، خلیل‌زاده، انصاری، ماهینی، ربیع‌خواه، احمدزاده، مسلمان، امیری، علیپور و طارمی به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت.

ترکیب سیاه‌جامگان: محمد ناصری، رضا شربتی، محسن آقایی، کیوان امرایی، مصطفی احمدی، کریم احمدی، محمد مهدی عسگری، روح الله سیف الهی، غلامحسین بادامکی، پیام ملکیان و وحید عسگری

تمام

Tags

Related Articles

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close