آرشیو

صداهای عجیب در آسمان اصفهان

صداهای عجیب در آسمان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»،طی چند روز اخیر فیلمی کوتاه در فضای مجازی با عنوان «صداهای وحشتناک و عجیب در آسمان اصفهان» منتشر شده که باعث نگرانی برخی شهروندان شده است.
جستجو در اینترنت نشان می‌دهد این فیلم از 4 روز گذشته در شبکه‌های بارگذاری فیلم منتشر شده و بازدید قابل توجهی نیز داشته است.

صداهای عجیب در آسمان اصفهان

در این فیلم کوتاه که روی آیتم شروع اخبار 20:30 میکس شده گوینده که صدای جعلی خانمی شبیه به مجریان اخبار تلویزیونی دارد می‌گوید «شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان اصفهان، ناسا اعلام کرده که این پدیده‌ای طبیعی است و در نقاط مختلف جهان هم صداهایی شبیه به این شنیده شده است».
در این قطعه فیلم کوتاه تصاویری از آسمان اصفهان دیده می‌شود اما از واکنش شهروندان یا تصاویر دیگری که نشان دهنده واکنشی نسبت به این صداها باشد وجود ندارد.
غیرواقعی بودن این فیلم را در کنار مورد بالا، از تفاوت صدای گوینده با مجریان خبر، تدوین ناشیانه روی تیزر اخبار 20:30 و ذکر نشدن در هیچ منبع دیگری را به راحتی ‌می‌توان اثبات کرد و البته هیچ مرجعی نیز صحت این موضوع را تائید نکرده است.
کمی دقت در صداهایی که شنیده می‌شود نیز نشان می‌دهد جمله «نکن محسنی شلوارم خراب میشه محسنییییی» به صورت دور کند روی این فیلم میکس شده و بیشتر به شوخی چند جوان اصفهانی شبیه است.
به گزارش فارس، ماه گذشته نیز کلیپی با همین عنوان در شهر آستارا منتشر شد که شایعه بودن آن نیز مشخص شد.

برای مشاهده فیلم کلیک نمایید

Tags

Related Articles

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close