تیترهای جالب

بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم

راه و بیراه

«راه و بیراه» یک مجموعه ۲۴ قسمت است که از ۴ اپیزود ۶ قسمتی تشکیل شده است.  سه قسمت از این سریال اپیزودیک را داود بیدل ساخته است و  یک اپیزود ۶ قسمتی آن را دیگر کارگردانان تولید کرده اند.

داستان هر اپیزود فقط به جهت جغرافیایی تفکیک می‌شود یعنی قصه‌های هر جغرافیا است که مستقل است. در واقع هر کدام در یک استان اتفاق می‌افتد که این بخش ها شامل کردستان، شمال و کویر است.

«بیدل» کارگردان بخش هایی از این سریال در پاسخ به این سوال که آیا از بازیگران بومی استفاده کرده یا بازیگران پایتخت گفت: ما فقط در کردستان از بازیگران بومی استفاده کردیم آن هم به این جهت که من قبلا در کردستان فیلم ساخته‌ام اما اکثرا بازیگران ما از تهران دعوت به کار شدند. از جمله حمید ابراهیمی، فرهاد بشارتی، مهتاج نجومی، حسین توشه، سینا شفیعی، جعفر دهقان، خسرو احمدی، هادی دیباجی و ریحانه رضی از بازیگران حاضر در این مجموعه هستند.

داود بیدل در پایان اظهار داشت: تنها بازیگر مشترک ما در این سریال محمدرضا رهبری است که تقریبا در همه اپیزودها حضور دارد یعنی به عنوان نخ تسبیح وصل کننده همه اتفاقات در هر اپیزود است. همچنین ریحانه رضی و سینا شفیعی هم بین دو اپیزود در رفت و آمد هستند  و در واقع نقطه اتصال این دو اپیزود محسوب می‌شوند.

ناگفته نماند سریال «راه و بی‌راه» از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت و جایگزین سریال پایتخت می شود.

عکسهای ریحانه رضی

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Close