تیترهای جالب

بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری

زیبا کرمعلی

در رشته بازیگری تحصیل نموده و از دانشجویان ممتاز دانشگاه بوده است و هوش بسیار بالایی در درس و تحصیل دارد که به حرفه اش در سینما کمک شایانی کرده است.

 

لازم به ذکر است که رشته تحصیلی او در دوران مدرسه ریاضی فیزیک بوده و بعد از اخذ مدرک دیپلم به رشته بازیگری در دانشگاه هنر امده است و مدرک لیسانش را دریافت کرده است.

شروع بازیگری

زیبا کرمعلی بازیگری را با فیلم سینمایی لاتاری آغاز کرده است این فیلم اولین تجریه حرفه ای او در مقابل دوربین میباشد که بسیاری از فیلم سازان و منتقدین سینما را به خود خوش بین کرده است.

 

این فیلم را آقای محمدحسین مهدویانکارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن را آقای سید محمود رضوی بر عهده داشته است و در نوروز سال 1397 بر روی پرده سینما رفته است.

بازیگر نقش نوشین در فیلم لاتاری

موضوع این فیلم درباره دختر و پسر جوانی است که خانم زیبا کرمعلی نقش اول آن را بر عهده دارد و نقش کاراکتر نوشین را بازی میکند که در با دوست پسر خود امیرعلی (ساعد سهیلی) آرزو دارند که برنده بلیط لاتاری بشوند تا بتوانند به ایالات متحده آمریکا بروند و در آنجا اقامت پیدا کنند ولی خانواده آنها با ازدوجشان موافق نیستند اتفاقاتی در پیرو این ماجرا داستان فیلم را شکل میدهد.

عکسهای جدید زیبا کرمعلی

 

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Close