تیترهای جالب

میثم ولیخانی بازیگر جوان و تازه وارد مجموعه آنام +عکس

میثم ولیخانی بازیگر جوان و تازه وارد مجموعه آنام +عکس

بازیگر جوان و خوش سیمای تلویزیون ایران که در روزهای اخیر با مجموعه تلویزیونی شناخته شده است و مردم با چهره او آشنا شده اند.در سومین روز از دی ماه ۱۳۶۹ در شهر تبریز در آذربایجان شرقی به دنیا آمده است.

بازیگر نقش جوانی سهند در سریال آنام به دلیل عملکردی خوب و عالی در اولین تجربه خود توانسته به محبوبیت زیادی به استاد اولین تجربه حضور در تلویزیون را کسب نمایند.

شروع بازیگری

بازیگر ایران در سال ۱۳۹۴ با فیلم سینمایی او ساخته اصغر یوسفی نژاد آغاز کرد که در این فیلم بازی بسیار جالب و قابل قبولی را از خود نشان داد قبل از این فیلم در عرصه تئاتر و نمایش نیز حضوری فعال داشته و چندین تئاتر و نمایش را اجرا کرده است.

 

بازی در سریال آنام

این مجموعه تلویزیونی توسط جواد افشار کارگردانی شده و توسط امیرعباس پیام نویسندگی شده است هر شب از شبکه سوم سیما پخش می‌شود در ابتدا نام این مجموعه مهر نامیرا بود ولی بعدها به نام آنام که به ترکی یعنی مادرم تغییر پیدا کرد .

میثم ولیخانی در مجموع آنام توانست هنرنمایی خوبی را پشت سر بگذارد و همچنین تجربه بازی در کنار هنرمندان مشهوری همچون شبنم قلی خانی ، مهسا کاشف، فاطمه حسینی و مهشید جوادی و احمد پور خوش و سیروس گرجستانی و هنرمندانی دیگری را کسب کنند.

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Close