تیترهای جالب

بازیگر نقش جوانی مارال در مجموعه تلوزیونی آنام+عکسهای شخصی

بازیگر نقش جوانی مارال در مجموعه تلوزیونی آنام+عکسهای شخصی

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما با چهره مهشید جوادی بازیگر نقش جوانی مارال در سریال آنام آشنا هستید. بازیگر جوانی که در اولین تجربه خود در مقابل دوربین جواد افشار و سریال پرمخاطب آنام قرار گرفت امروز چهره شناخته شده تری دارد.مهشید جوادی

مهشید جوادی

مهشید جوادی بازیگر جوان کشورمان در سال 1374 در ارومیه متولد شد و با سابقه ای تئاتری و بازی در یک سریال با موضوع دریاچه ارومیه به سریال جواد افشار راه یافت و توانست بازی قابل قبولی از خود ارائه دهد.

مهشید جوادی بازیگر کم سن و سال کشورمان در سریال آنام در نقش جوانی مارال که در میانسالی گلچهره سجادیه ایفای آن را برعهده دارد ، مقابل دوربین رفت و توانست از تجربه بازیگران خطه آذربایجان و هنرمندانی دیگر از جمله سیروس گرجستانی بهره مند شود.

مهشید جوادی بازیگر سریال آنام در سریال عمودی ها در نقش لیلا ایفای نقش کرده بود.مجموعه تلویزیونی عمودی ها به تهیه کنندگی فرهاد فرج نظام ،کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که در 25 قسمت 30 دقیقه ای به قلم فرهاد نقدعلی نگارش شده است .

مهشید جوادی همچنین در فیلم تلوزیونی پروازِ_کارگو شبکه_سه به کارگردانی و نویسندگی کاوه خداشناس بازی کرده است.این فیلم در حال تصویربرداری میباشد.

Tags

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Close