بیوگرافیتیتر جالب

سورپرایز آهنگ‌های مصطفی و مجتبی حبشی در سال ۹۹

حضور مصطفی و مجتبی حبشی، در سریال پایتخت و اجراهای زیبای آن‌ها در این سریال طناز پرطرفدار کشور باعث شد تا برادران حبشی بسیار دیده شوند اما به استحضار می‌رسانیم که این دوقولوهای دوست داشتنی، آنقدر کارهای زیبا در دست پخش دارند که چندین برابر از آنچه که تا به امروز از این دو هنرمند دیده اید زیباتر و شنیدنی تر است.

برادران حبشی چند سالی است که تحت مدیریت آقای مسعود دهقان تمرین و ممارست حرفه ای دارند تا در سال ۹۹ به طور رسمی و حرفه ای، بتوانند کارهای خود را بیرون دهند. آهنگ‌ها و شعرهای زیبایی که درام عاشقانه، شاد و گاهی غمگین اما با فضای مثبت و سرشار از حس خوب که در سال جدید کادوی این برادران دوقولو به طرفداران و مردم عزیز کشور است.

مصطفی و مجتبی حبشی، متولد ۱۳۷۵/۵/۵ از روستای پرچور از توابع شهرستان عباس آباد هستند که این روزها سخت در شهر تهران مشغول آماده سازی آثار خود هستند.

اساتید به نامی در عرصه موسیقی همچون امید حجت، امیر توسلی و سایر عزیزان، با درایت و حمایت بی وقفه مسعود دهقان، تهیه کننده برادران حبشی،آموزش‌های بسیار ارزنده ای را به این خواننده‌های محبوب عرضه داده اند که انشالله در سال ۹۹ شاهد رشد و شکوفایی و دیده شدن آثار این دو هنرمند باشیم. ریکادو اسم هنری این دو هنرمند خوب کشورمان است.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن