تیتر سیاسی

بسیاری از احزاب تبدیل به ستاد انتخاباتی شده‌اند

[ad_1]

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: امیدواریم احزاب در دولت دوازدهم تقویت شوند، چرا که بسیاری از احزاب تبدیل به ستاد انتخابات شده‌اند و رسالت حزبی خود را انجام نمی‌دهند.

به گزارش تیتر جالب، حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا در همایش فصلی خانه احزاب با بیان اینکه وجود خانه احزاب یک فرصت بسیار مناسب و مغتنم است که باید به آن توجه شود، اگر در دولت گذشته این در را بستند و حالا این در باز شده، باید از آن استفاده شود.

وی افزود: در زمینه گسترش احزاب یک بخش به حکومت، دولت و مسئولان مربوطه و بخش دیگرش مربوط به خود ما می‌شود. ما در کشوری زندگی می‌کنیم که ورد زبان سیاسیون‌اش این است که در احزاب در ایران جا نمی‌افتد و گسترش پیدا نمی‌کند و نمی‌دانم بر اساس چه استدلالی این موضوع مطرح می‌شود.

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: ما اگر منتظر بمانیم که دولت و مسئولان بیایند و فرش قرمز جلوی ما بیندازند که بیایید بر ما نظارت کنید، دولت‌ها هر چقدر هم صحیح کار کنند اما سخت است که انسان ناظری را بپذیرد و بیاید و تقویتش هم بکند.

منتجب نیا در پایان تاکید کرد: همین که دولت آقای روحانی فضایی برای فعالیت احزاب ایجاد کرده، جای تقدیر دارد که البته امیدواریم این حمایت بیشتر شود و احزاب در دولت دوازدهم تقویت شوند؛ چرا که بسیاری از احزاب تبدیل به ستاد انتخابات شده اند و رسالت حزبی خود را انجام نمی دهند.

پایان

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن