تیتر ورزشی

داودی: یکی از اهداف اساسنامه جدید ورزش‌های آبی حل مشکلات سخت افزاری است

[ad_1]

رییس هیات شنای استان قزوین اجرای اساسنامه جدید در فدراسیون را در راستای پشتوانه‌سازی شنا، شیرجه و واترپلو دانست.

محمد داودی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن قدردانی از وزیر ورزش  و فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، گفت: با توجه به اساسنامه جدید همه باشگاه‌ها زیر نظر فدراسیون خواهد بود قطعا با این شرایط رسیدگی‌ها به شنا، شیرجه و واترپلو با حمایت‌های فدراسیون بهتر صورت خواهد گرفت که نوید روزهای ایده‌آل را به ورزش‌های آبی کشور می‌دهد.

او با بیان اینکه استعدادیابی در شنا قانونمندتر خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه همه شناگران زیر نظر فدراسیون خواهند بود بدون شک رسیدگی‌ها حرفه‌ای انجام می‌شود. همه استخرها می‌توانند یک تیم شنا زیر نظر فدراسیون داشته باشند و شناگران خود را با شرایط خوبی که فدراسیون ایجاد می‌کند آموزش دهند. این مساله می‌تواند در راستای پشتوانه‌سازی رشته‌های شنا، شیرجه و واترپلو نیز تاثیرات بسیار مثبتی را ایجاد کند.

داودی در مورد اینکه آیین‌نامه جدید مشکلات سخت‌افزاری در شنا، شیرجه و واترپلو را برطرف می‌کند یا نه، گفت: یکی از اهداف اصلی این اساسنامه برطرف کردن همین مشکلات بود. با اجرای این آیین‌نامه همه استخرها زیر نظر فدراسیون و هیات‌ها قرار می‌گیرد و می‌توانیم آموزش شناگران را با کیفیت خوبی شاهد باشیم. مهمترین سخت‌افزار این سه رشته (شنا، شیرجه و واترپلو) وجود استخر است و با این شرایط قطعا بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین در پایان افزود: در استان خودمان نیز برنامه‌ریزی‌هایی داریم تا با این قوانین جدید استعدادیابی را به صورت حرفه‌ای‌تر پیگیری کنیم. به همه بخش‌ها اطلاع می‌دهیم که می‌توانند باشگاه شنا داشته باشند و زیر نظر فدراسیون تمرینات خود را به صورت قانونمند پیگیری کنند. من مطمئنم که با این آیین‌نامه آموزش و کشف استعداد در شنا، شیرجه و واترپلو قانونمند می‌شود و همه استخرها هم باشگاه‌های خود را خواهند داشت.

پایان

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن