تیتر حوادث

شهرک رسالت تهران از ابتدا کد روستایی داشته است

[ad_1]

فرماندار تهران با تاکید بر اینکه شهرک رسالت از توابع بخش آفتاب شهرستان تهران از ابتدا کد روستایی داشته است، بر پیگیری مشکلات اهالی این روستا تاکید کرد.

عیسی فرهادی در گفتگو با ایسنا، درخصوص مشکلات اهالی شهرک رسالت به ویژه درخصوص آب شرب گفت: این روستا در حال حاضر از آب لوله کشی بهرمند است، اما شبکه فاضلاب ندارد و فرمانداری و بخشداری آفتاب پیگیر مشکلات شهروندان این روستا هستند.

در 11 تیرماه سال جاری گزارشی با عنوان “سایه ترس از سگ‌های ولگرد بر سر ساکنان منطقه 19.5 تهران” در رابطه با افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد در شهرک رسالت و مشکلات ناشی از این رویداد برای شهروندان این شهرک در خروجی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) قرار گرفت که در پی آن جلسه‌ای با عنوان بررسی راهکارهای جمع‌آوری زنده سگ‌های ولگرد در سطح آفتاب و به منظور جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از سطح بخش آفتاب روز سه شنبه به ریاست “محمود صوفی” بخشدار آفتاب و با حضور نماینده محیط زیست، نماینده بهداشت جنوب تهران، نمایندگان شهرداری ناحیه چهار و پنچ منطقه 19 ودهیاران بخش آفتاب برگزار شد.

بخشدار آفتاب، محمود صوفی در این جلسه تاکید کرد: زنده‌گیری سگ‌ها باید توسط افراد آموزش دیده از ادارات محیط زیست، بهداشت جنوب ، شهرداری و همکاری دهیاران بخش آفتاب صورت پذیرد.

وی، همکاری و اتخاذ راهکارهای مناسب به منظور زنده‌گیری احشام مذکور با بخشداری را ضروری دانست.

بخشدار آفتاب همچنین وجود سگ‌های ولگرد را یک تهدید جدی در امر بهداشت، سلامت و محیط زیست و همچنین موجب سلب آسایش اهالی عنوان کرد و بر ارائه راهکار اصولی به منظور پیشگیری از انتقال بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان تاکید کرد.

تمام

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن