سلامت

آخرین روند برگزاری انتخابات هفتم نظام پزشکی/گروه پزشکی در صدر رای‌دهندگان

[ad_1]

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - آخرین روند برگزاری انتخابات هفتم نظام پزشکی/گروه پزشکی در صدر رای‌دهندگان

عضو هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ، آخرین روند برگزاری این انتخابات را تشریح کرد.

به گزارش سایت تیتر جالب، دکتر صدف علیپور در حاشیه برگزاری هفتمین دوره از انتخابات نظام پزشکی اظهار کرد: بخشی از کار انتخابات به صورت حضوری و با پشتوانه الکترونیکی بود. قرار شد که با استفاده از این امکانات، امکان حق رای پزشکان در تهران مشخص شود. این بخش از انتخابات از 8 صبح فعال شد و تا کنون مشکلی نداشته است. کسانی که در این سامانه مشکل پیدا کنند، مشکل‌شان در محل اخذ رای برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: قسمت دوم رای گیری الکترونیک که مربوط به اخذ رای پزشکان با استفاده از گوشی‌های هوشمند، لپ تاپ، کامپیوترهای شخصی و … قرار بود انجام شود. طبق گفته مسئولان، این بخش از ابتدای صبح به دلیل مراجعه کننده بالا دچار مشکل شد، اما با توجه به گفته‌هایی که از طرف وزارت بهداشت مطرح می‌شود، چک‌های آخر بررسی نقص این سیستم انجام شده و مشکلی ندارد.

عضو هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ همچنین درباره تخلفات احتمالی نیز تاکید کرد: ما تا کنون تخلفی ندیده‌ایم. جمعیت شرکت کنندگان نیز نسبت به 8 صبح بیشتر شده است. همانطور که انتظار می‌رفت تعداد رای دهندگان گروه پزشکی بیشتر از سایر گروه‌ها بوده است.

پایان

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن