تیتر حوادث

مفقود شدن بیش از ۱۰۰ کودک مهاجر در انگلیس

[ad_1]

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - مفقود شدن بیش از ۱۰۰ کودک مهاجر در انگلیس

بیش از ۱۰۰ کودک مهاجر در انگلیس مفقود شده‌اند.

به گزارش سایت تیتر جالب، بیش از ۱۰۰ کودک مهاجر که طی سال گذشته از کمپ “کاله” در فرانسه به انگلیس قاچاق شده‌ بودند در این کشور ناپدید شده‌اند.

این کودکان که حدود ۱۳ سال سن داشته‌ و تنها بوده‌اند از طریق مسیرهای غیر قانونی از منطقه شمالی در فرانسه به انگلیس قاچاق شده‌اند. از ۱۶۷ کودکی که به عنوان قربانیان احتمالی قاچاق انسان به آژانس‌های حامی حقوق کودکان در انگلیس ارجاع داده شده‌اند ۱۰۴ نفر ناپدید شده‌اند.

با این حال گزارش‌ها حاکیست رقم حقیقی کودکان مهاجر ناپدید شده بالاتر است زیرا بسیاری از آنان از سازمان‌های حامی حقوق کودکان در فرانسه و انگلیس پنهان نگه داشته شده‌اند. هر کودک مهاجری که به تنهایی وارد انگلیس می‌شود باید طبق قانون به مقامات داخلی این کشور که وظیفه ارائه خدمات به آنان را دارند، معرفی شود اما کودکان مهاجر از اردوگاه کاله با افتادن در دام شبکه‌های قاچاق از سیستم‌های حفاظتی موجود عبور کرده‌اند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، قاچاقچیان فعال در منطقه کاله فرانسه و انگلیس از مسدود شدن مسیرهای قانونی و تسهیل مسیرهای غیر قانونی جایگزین سوء استفاده کرده و اقدام به قاچاق این کودکان می‌کنند.

پایان

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن