تیتر حوادث

ادامه جست‌وجو برای یافتن مفقودان آبشار کول‌خرسان

[ad_1]

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر گفت:جست‌وجو برای یافتن سه گردشگری که در آبشار کول‌خرسان دزفول مفقود شده بودند همچنان ادامه دارد.

شاهین فتحی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد عملیات جست‌وجو برای یافتن مفقودان آبشار کول خرسان در دزفول اظهار کرد: از هفت روز پیش که  19 نفر گردشگر  در گرداب آبشار کول خرسان، در منطقه گردشگری چال کندی دزفول دچار حادثه شدند؛ تا کنون عملیات جست‌وجو ادامه دارد اما هنوز اثری از سه مفقود حادثه یافت نشده است.

وی افزود:در حال حاضر  15 امدادگر در غالب سه تیم عملیاتی، در حال جست‌وجو هستند. همچنین دستگاه‌ها و ارگان‌های محلی نیز در کنار تیم‌ واکنش سریع و تیم جست‌وجو و نجات هلال احمر استان عملیات را ادامه می‌دهند.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر اضافه کرد: امدادگران تمام مسیرهای رودخانه را یک به یک بررسی می‌کنند و این کار را از اندیمشک و از بالادست رودخانه آغاز کرده‌اند.

فتحی در ادامه عنوان کرد: پس از وقوع این حادثه 14 نفر از حادثه‌دیدگان توسط آتش‌نشانی و نیروهای مردمی نجات پیدا کردند که 13 نفر از آنها به مراکز درمانی متقل شدند و یک نفر در محل خدمات لازم را دریافت کرد. متاسفانه دو نفر از این گردشگران فوت شدند و سه نفر باقی‌مانده همچنان مفقود هستند.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر در مورد فعالیت امدادگران از زمان وقوع حادثه تا کنون عنوان کرد: از زمان حادثه تا کنون 21 تیم عملیاتی شامل تیم‌های کوهستان و ساحلی به منطقه اعزام شدند. همچنین در روز اول یک فروند قایق از شعبه دزفول برای جست‌وجو در رودخانه به منطقه اعزام شد.

وی در مورد عملیات هوایی نیز گفت: در حال حاضر از بالگرد استفاده نمی‌شود و جست‌وجو در رودخانه ادامه دارد اما در این این حادثه 6سورتی عملیات پروازی انجام شد که مجموعا 7 ساعت به طول انجامید.

تمام

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن