بهترین روش صاف کردن لباس ها با اتو مو

[ad_1]

بهترین روش صاف کردن لباس ها با اتو مو

بهترین روش صاف کردن لباس ها با اتو مو 

شما می توانید به راحتی و با بهره گیری از اتو مو لباسهای خود را اتو کنید و از دست چروک هاي مزاحم خلاص شوید. ما اینکار را به شما آموزش می‌دهیم. نحوه از بین بردن چروک لباس با اتوی مو روش اخیر و موثری هست که بدون بهره گیری از اتو میتوان به راحتی چروک لباس خورد را صاف کرد. این روش صاف کردن چروک لباس همۀ وقت} و هر جا مورد بهره گیری و در دسترس می باشد، فقط کافی هست یک عدد اتوی مو همراه خود داشته باشید.

 

برخی قسمت هاي لباس مانند یقه و پیلی را به سختی می‌توان با اتو صاف کرد. برای این قسمت‌ها بهتر هست از اتوی مو بهره گیری کنید. اتو را روی حرارت متوسط نگه داریدو چند ثانیه روی لباس قرار دهید. نحوه از بین بردن چروک لباس با اتوی موباید مطمئن شوید که اتو کاملا تمیز هست و مو یا محصولات آرایشی چسبناک به آن نچسبیده باشد. ممکن هست به لباس آسیب بزند. برای پارچه هاي ظریف از اتوی مو بهره گیری نکنید.

 

از بین بردن چروک لباس با بخار کتری

اگر اتوی بخار ندارید می توانید کتری را جایگزینش کنید. کتری را روی اجاق گرم کنید.ووقتی آب داخل کتری شروع به جوشیدن کرد لباس چروکیده را بردارید و به سمت لوله کتری که بخار از آن بیرون می‌زند به فاصله ۲۰ سانتیمتری قرار دهید.

 

از سشوار هم می‌توان بعنوان اتوی بخار برای لباس ها بهره گیری کرد. وسشوار را در آخرین درجه حرارت قرار داده و روی قسمت هاي چروکیده لباس بگیرید

 

از بین بردن چروک لباس با سشوار

از سشوار هم می‌توان بعنوان اتوی بخار برای لباس ها بهره گیری کرد.ووسشوار را در آخرین درجه حرارت قرار داده و روی قسمت هاي چروکیده لباس بگیرید.

 

از بین بردن چروک لباس با بخار حمام

آب داغ را باز کنید و لباس را در نزدیک ترین فاصله دوش حمام قرار دهید. ومطمئن شوید که قطره هاي آب دوش روی لباس نمی ریزد. وسپس تمام درها و پنجره ها را ببندید و چند دقیقه منتظر بمانید. می توانید در این فاصله دوش هم بگیرید. ووقتی دوش گرفتید لباس ها هم صاف شده اند.

 

از بین بردن چروک لباس با حوله نمدار

لباس را روی یک سطح صاف مانند میز اتو قرار دهید. حوله را روی چروک ها قرار داده و فشار دهید.وسپس بگذارید لباس ها کاملا خشک شوند.

 

 

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن