توکلیان: یزدانی بار دیگر نشان داد نابغه است/ احسان‌پور انتظارات را برآورده نکرد

[ad_1]

مربی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به اینکه جوانگرایی در تیم ملی هزینه دارد گفت: امیدوارم هر چه سریعتر کشتی گیرانمان را به سطح کلاس جهانی برسانیم.

امیر توکلیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد ۴ نماینده ایران در روز نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان اظهار کرد: ما در سنگین وزن اگر اشتباهات فردی نداشتیم می توانستیم توسط محبی به مدال برسیم.در سبک وزن نیز به اعقاد من اشتباه داوری باعث شد دستمان از رسیدن به مدال کوتاه بماند.


مربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: متاسفانه بهنام احسان پور در حد و اندازه های خود ظاهر نشد و مقابل حریف کوبایی بد کشتی گرفت.امیدوارم در رقابت های ۴ وزن دوم نتایج بهتری بگیریم هر چند که کار بسیار سختی در پیش داریم.تیم جوانی به این رقابت ها آوردیم و ۵ نفر آن ها برای نخستین بار است که در رقابت های جهانی کشتی می گیرند و همین امر کار ما را بیش از پیش سخت می کند.


وی تصریح کرد: جوانگرایی هزینه دارد و ما پای آن ایستاده ایم.علاقمندان به کشتی باید بدانند تیم ملی بعد از المپیک ریو با هدف کسب موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ جوان شده اما امیدوارم هر چه سریعتر کشتی گیرانمان را به سطح کلاس جهانی برسانیم.البته رسیدن به این هدف کاری سخت و زمانبر است اما با تلاش ها و برنامه هایی که کادر فنی تدارک دیده قطعا به اهدافمان خواهیم رسید.


مربی تیم ملی کشتی آزاد با تبریک مدال طلای حسن یزدانی به مردم ایران گفت: یزدانی بار دیگر نشان داد نابغه کشتی جهان است و همیشه با تلاش و انگیزه مثال زدنی بدنبال کسب بهترین نتیجه ممکن است.مدال طلای او بسیار با ارزش بود چرا که نشان داد در وزن جدید نیز عملکرد خوبی دارد.


توکلیان در پایان درباره پیش بینی خود از نتایج نمایندگان ایران در ۴ وزن دوم قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: نصیری، حسین‌خانی، یاراحمدی و محمدی همگی زحمات زیادی را در اردوهای تیم ملی کشیده اند و آماده اند با تمام وجود کشتی بگیرند.ما در هر ۴ وزن شانس مدال داریم و امیدوارم اتفاق خاصی نیفتد و کشتی گیران‌ما به حقشان برسند.


پایان

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن