غرق شدن 2 نفر در رودخانه مارون کهگیلویه

[ad_1]

فرماندار کهگیلویه از غرق شدن دو نفر در رودخانه مارون این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرماندار کهگیلویه گفت: چهار نفر تبعه‌ی کشور افغانستان به صورت قاچاقی از کشته شدن دو نفر در رودخانه مارون کهگیلویه استان خوزستان برای کار به منطقه دشمن زیاری کهگیلویه آمده بودند.

علی پوزش افزود: این چهار نفر پس از پایان کار برای شستشو وارد رودخانه شدند که دو نفر از این افراد به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا در این رودخانه غرق شدند.

 وی به تابلوهای هشدار دهنده که توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه در کنار این رودخانه نصب شد اشاره کرد و افزود: هر سال با فرارسیدن فصل تابستان و گرمی هوا گردشگران زیادی برای تفریح و پرکردن اوقات فراغت خود به حاشیه این رودخانه سفر می‌کنند و متاسفانه توجه نکردن به تابلوهای هشدار دهنده، ناآشنا بودن با این رودخانه و تسلط نداشتن کامل به فن شنا موجب می‌شود تا آن‌ها اسیر امواج خروشان این رودخانه شوند.

وی گفت: دیروز تیم غواصی به دلیل امواج خروشان رودخانه و گل آلود بودن آب نتوانستند جسد افراد غرق شده را پیدا کنند و امروز هم تلاش برای پیداکردن اجساد ادامه می‌یابد.

قلعه دختر، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه در کهگیلویه و بویراحمد است. شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن