تیترهای جالب

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

[ad_1]

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

مجموعه : اخبار سینما
ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند 

شمار زیادی از ستاره هاي سرشناس هالیوودی میباشند که ثروت بسیار زیادی دارند, اما برخی دیگر علی رغم تصور مردم پولدار نیستند. احتمالا از دور زندگی سلبریتی ها خیلی شیرین و بی دغدغه به نظر برسد, زندگی هاي مرفه, پر از پارتی, مزایای بی حد و حصر و بالاتر از همه ي; درآمدهای بالا و دستمزدهای آنچنانی! ولی این که عضوی از جامعه سلبریتی هاي هالیوودی باشید بدان معنا نیست که لزوما پول زیادی در حساب بانکی تان هست.

 

گاهی برخی از سلبریتی ها و افراد سرشناس بلد نیستند چگونه ثروت شان را مدیریت کنند, یا پولشان را بطور نامعقولی خرج می‌کنند و در نهایت ورشکست می‌شوند یا خرج هاي غیر منتظره اي برایشان پیش می‌آید و غیره.

 

سلبریتی هاي زیر از آدم هاي مایه دار «!» تبدیل به افراد ورشکسته شده اند «دست کم طبق استانداردهای هالیوودی که اینجور هست» و به چشم خوردن اسم شان در این فهرست احتمالا شگفت زده تان کند. نگاهی بیندازید به میزان دارایی خالص ستاره هاي زیر در سال 2017 بر زمینه وبسایت “دارایی خالص سلبریتی ها” و این که چگونه میلیون ها دلار ثروت شان را به باد دادند!

 

کلی راثرفورد

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

پس از درخشیدن در سریال تلویزیونی پیروز و پرطرفدار “دختر سخن‌چین” «Gossip Girl» احتمالاً تصورتان بر این بود که کلی راثرفورد که در این سریال نقش مادر پولدار سیرینا ویلیامز را بازی میکرد, ثروتی رو هم جمع کرده باشد. ولی حقیقت این هست که دارایی خالص این بانو 1 میلیون دلار هست و این در سنجش با مبلغی که قبلاً در حساب بانکی او بود, هیچ هست.

 

راثرفورد طی شش سال مبارزه برای بدست آوردن حضانت فرزندانش از همسر سابقش, خروارها پول از دست داد. به نقل از دیلی میل در سال 2015, وقتی گرد و غبار این ماجراها خوابید, قاضی حضانت کامل بچه ها را به همسر سابق آلمانی راثرفورد یعنی دنیل گیرش داد و اکنون او فقط اجازه دارد

 

که بچه هایش را در فرانسه و موناکو دیدار کند. به گزارش دیلی میل خرج هاي دادخواهی راثرفورد مجموعا 1.4 میلیون دلار شد و این هنرپیشه مجبور شد در سال 2013 اعلام ورشکستگی کند.وی به ونیتی فیر گفته بود; “طلاق یه دردسر تمام عیاره. بیاین با هم راستگو باشیم و حقایق رو بگیم. همه ي از افرادی

 

که در دادگاه می بازن, خروار خروار پول به جیب می زنن و برای کسی مثل همسر سابق من که پولش از پارو بالا میره و جیبش ته نداره و حتی از گوگل شکایت کرده, این یه جور پروژه جانبی سرگرم کننده س.”

 

لیندزی لوهان

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

با آنکه روزهای درخشش لوهان بعنوان یک ستاره دیزنی و موفقیت فیلم “دختران بدجنس” در گیشه در قبل دور باقی باقیمانده اند, هنوز هم وی را میبینیم که زمان هایي که در شهر لندن «یکی از گرانترین شهرهای جهان برای زندگی کردن» نیست, در حال گذراندن تعطیلات طولانی مدت در سواحل مدیترانه هست.

 

هیچکس نمیداند این بانو با دارایی خالص تنها 500 هزار دلار چگونه از پس پرداخت خرج هاي اینچنینی بربیاید. طبق گزارش وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها, چیزی نمانده بود لیندزی لوهان ورشکسته شود که فتوشوت برای مجله پلی بوی و گفت و گو با اپرا وینفری به نجاتش آمد.

 

با این حال فقط با نیم میلیون دلار پول در حساب بانکی اش و حرفه بازیگری اش که فقط به یک مو بند هست, مطمئن نیستیم که چگونه این بانو بازیگر که زمانی پول پارو میکرد, میخواهد زندگی لاکچری اش را ادامه دهد و کی می‌خواهد دست از این سبک زندگی بردارد.

 

کریس تاکر

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

پس از موفقیت فیلمهای “ساعت شلوغی 2” و “ساعت شلوغی 3” در گیشه, کریس تاکر بالاترین جایزه را در هالیوود داشت. ولی این ستاره گران قیمت ظاهرا یک دفعه از روی نقشه محو شد و علتش را گرویدن او به مسیحیت نسبت دادند. متأسفانه تاکر فقط از بازیگری کناره نگرفت. او مالیات هایش را نیز پرداخت نکرد و گویا قبض مالیات او مجموعاً 14 میلیون دلار ایالات امریکا بوده هست.

 

به گزارش سی ان ان, تاکر در نهایت بدهی اش را به سازمان مالیات پرداخت کرد و در سال 2010 استندآپ کمدی را شروع کرد و در فیلم برنده اسکار “کتاب بارقه امید” نقش برترین دوست بردلی کوپر را بدست آورد. آیس کیوب هم تأیید کرده که تاکر قرار هست در فیلم “جمعه قبل”

 

که چهارمین دنباله این سری فیلمهای کمدی هست نقش آفرینی نماید و گفتگو هایي نیز درمورد “ساعت شلوغی 4” شنیده شده هست. همه ي این‌ها خبرهای خوبی برای تاکر میباشند که در حال آماده دارایی خالص او 3 میلیون دلار برآورد شده هست, رقمی که از ثروت او در روزهای اوجش زمین تا آسمان فرق میکند.

 

هایدی مونتاگ و اسپنسر پرت

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

وقتی هایدی مونتاگ و اسپنسر پرت «که آن روزها طرفداران شان لقب اسپایدی به آن ها داده بودند» سلطان و ملکه برنامه هاي رئالیتی تلویزیونی بودند, ظاهرا پولشان را با سرعتی بالاتر از سرعت پول در آوردن شان خرج اتومبیل هاي مدل بالا و رستوران هاي گران قیمت کردند و اکنون پولی برایشان نمانده که با آن پز بدهند. این دو نفر ظاهرا هر کدام 20 هزار دلار دارایی خالص دارند, رقمی که نسبت به ثروتی که روزگاری داشتند, هیچ حساب می‌شود.

 

این زن و شوهر درمورد حماقت شان درمورد ولخرجی هایشان آزادانه علناً حرف میزنند و کوشش میکنند با گفتگو درمورد تجربه هایشان درس عبرتی برای دیگران باشند. مونتاگ در گفت و گو با اکسس هالیوود می‌گفت; “اگر پول مان را پس انداز کرده بودیم, خیلی وضعیت بهتر می شد,

 

ولی متأسفانه ما خیلی درگیر ثروت باد آورده شده بودیم. چی خریدیم؟ فقط لباس, بعد پول زیادی خرج مو, آرایش, مدیر برنامه ها, مدیران تبلیغاتی, وکیل و … کردیم و در اتمام روز میبینی که کل پول به سرعت برق و باد به اتمام رسید.”

 

جَنیس دیکینسون

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

این بانو که ادعا میکند نخستین سوپرمدل دنیاست, بعنوان دست راست سابق تایرا بنکس, انتظار می رفت که باقیمانده حساب هاي بانکی اش خیلی بالا باشد. اما متأسفانه اینجور نیست. دارایی خالص او ظاهرا حدود 500 هزار دلار هست که به نظر ما بد نیست, ولی برای این بانو خیلی خیلی کم هست.

 

به گزارش نیویورک پست, دیکینسون در سال 2013 اعلام ورشکستگی کرد و دلیلش صدها هزار دلار بدهی به جراحان پلاستیک و مالیات هاي پرداخت نشده بود. وی به مجله رادار گفته بود; “خیلی ناراحتم و هر قدمی که لازم باشه برمی دارم تا پول همۀ رو پس بدم و نسبت به این قضیه حس وحشتناکی دارم.”

 

بلا ثورن

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

به لطف عکس هاي ازدحام برانگیز در اینستاگرام و لباسهای نامناسب, این ستاره سابق شبکه دیزنی, تبدیل به دختر پرطرفدار نشریات زرد شده هست. ارتباط متزلزل او با اسکات دیسیک, ستاره مجموعه “همراه با خانواده کارداشیان”, نیز باعث شده بلا اکثر از قبل سرشناس شود.

 

ولی سرشناس شدن همۀ وقت} هم مفید نیست و با دارایی خالصی برابر با تنها 5 میلیون دلار, که طبق استانداردهای هالیوود رقم بسیار پائینی هست, بانو ثورن اگر همینطور به پارتی رفتن و گشتن با پسران بد هالیوودی ادامه دهد و مهارت هاي بازیگری اش را تقویت نکند, خیلی زود در موقعیت بد مالی قرار می‌گیرد.

 

سنباد

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

در دهه نود سنباد از لحاظ کاری و حرفه اي بسیار پیروز بود, ولی در سال هاي جدید این بازیگر و کمدین عمده هم وضعش مفید نیست. بعد از دو بار اعلام ورشکستگی که طبق گزارشات حدود 11 میلیون بدهی به بار آورده, دارایی خالص این آقا در سال 2017, حدود 4 میلیون دلار اعلام شد. واقعاً ستاره ها چگونه از پس این همۀ ولخرجی و حیف و میل کردن این همۀ ثروت برمی آیند؟

 

در سال 2013 سنباد در برنامه اپرا گفت که اصلاً پشیمان نیست; “من اتومبیل هاي مدل بالا مثل بنتلی نخریدم. لارج زندگی نکردم. روی خودم سرمایه گذاری کردم. روی خیلی آدم هاي دیگر سرمایه گذاری کردم. هیچکدام از این‌ها را عوض نمیکنم. نمی خوام به قبل برگردم.”

 

تیریسا جودایس

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

وقتی تیریسا جودایس در مجموعه “منزل داران حقیقی نیوجرسی” بازی کرد, به نظر می‌رسید که همه ي چیز دارد; یک عمارت خوشگل, یک منزل ساحلی تابستانی, خودرو هاي مدل بالا, هر چه که فکرش را بکنید داشت. ولی در سال 2009 که او و همسرش اعلام ورشکستگی کردند, حکایت مشکوک به نظر می‌رسید و پس از آن بطور عجیبی, انها مزایده اي که قرار بود با پولش پول طلبکاران را بدهند, لغو کردند.

 

بعد از آن هم تیریسا به سبک زندگی لاکچری اش در این مجموعه ادامه داد, گویی هرگز ورشکسته نشده هست. با دقت به این که او در هر فصل از این مجموعه 650 هزار دلار جایزه میگرفت, احتمالا فکر کنید این زن و شوهر از این وضعیت بد مالی درآمدند. ولی اینجور نبود.

 

در سال 2013, تیریسا و همسرش جو, به 39 فقره جرم مالیاتی و کلاهبرداری متهم شدند. خلاصه حکایت این که, مجله Us Weekly گزارش کرد که این زوج حدود 10 سال قبل را به جعل مدارک مربوط به درآمدشان گذرانده اند تا وام هاي آنچنانی بگیرند و در فرآیند قانونی اعلام ورشکستگی, درآمدهایشان را پائین تر از انچه هست نشان دهند.

 

این زوج که در ابتدا ادعای بی گناهی می‌کردند, سرانجام محکوم شدند و هر دو مجازات حبس دریافت کردند. تیریسا پس از گذراندن دوران حبس به مجموعه “منزل داران حقیقی” برگشت و حتی در اسپین-آف ویژه کار کرد. در حال آماده دارایی خالص او 11 میلیون دلار هست و خیلی باید تلاش کند تا به دوران طلایی قبل اش بازگردد.

 

آرون کارتر

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

قبل از آنکه جاستین بیبری وجود داشته باشد, آرون کارتر وجود داشت! کارتر در 14 سالگی پاپ استار نوجوان سرشناس و محبوبی بود که مجموعه تریپل پلاتینوم داشت. ساده بگوییم او بر جهان حکومت میکرد, ولی حباب گروه پسرانه ترکید و کارتر خود را در بین مجموعه هاي تلویزیونی یافت.

 

وقتی 18 ساله شد فهمید که والدینش بخش قابل توجهی از ثروت وی را بد مدیریت کرده و از دست داده اند. او به هافینگتون پست گفته بود; “من قبل از این که حتی 18 تندرست بشه, بیش از 200 میلیون دلار پول درآوردم”.به قول کارتر, وقتی او به سن بزرگسالی رسیده باید دست کم 20 میلیون دلار در حساب بانکی اش وجود می داشته هست.

 

در عوض او فقط 2 میلیون دلار داشت و قبض مالیاتی اش 4 میلیون دلار برود که برایش چاره اي باقی نگذاشت جز این که در سال 2013 اعلام ورشکستگی کند.موقعیت مالی کارتر هنوز هم بهتر نشده و علیرغم تلاش هایش برای احیای حرفه موسیقی اش, دارایی خالص او هنوز 2 میلیون دلار هست

 

که او همه ي تقصیرها را به گردن پدر و مادرش می اندازد. فقط امیدواریم جاستین بیبر حواسش باشد که تا چند سال دیگر به وضع کارتر نیفتد!

 

جانی دپ

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

به نظر میرسد اسم جانی دپ در این فهرست اشتباهی آمده باشد, زیرا طبق گزارشات دارایی خالص او 200 میلیون دلار هست. ولی ظاهرا در سال 2017 به گزارش هالیوود ریپورتر, آقای دپ از مدیران سابقش در The Management Group به دلیل گرفتن 28 میلیون دلار از او برای خرج هاي اتفاقی که او هرگز با آن موافق نبوده, شکایت کرده هست.

 

این شرکت نیز به نوبه خود از دپ شکایت کرده اند و ادعا کرده اند که او قصد داشته به دلیل 4.2 میلیون دلاری که به انها بدهکار بوده, فرآیند رهن شکنی را از مسیر خارج کند. انها همین طور ادعا کرده اند که دپ به میزان خوفناک و غیر قابل باوری در حال ولخرجی هست و اگر این عادتش را بازرسی نکند, خیلی زود دچار دشواری های مالی جدی خواهد شد.

 

درست هست که آقای دپ توان مالی کافی برای خرج کردن 30 هزار دلار در ماه فقط برای خرید شراب را دارد, ولی در ماه ژوئن 2017, او رسوایی هاي پی در پی به بار آورد که همین میتواند حرفه بازیگری وی را به خطر بیندازد. او اول یک مزاح درمورد ترور دونالد ترامپ کرد که باعث شد هشتگ #FireDepp در توئیتر ترند شود و پیروان ترامپ از دیزنی بخواهند که این ستاره سری فیلمهای “دزدان دریایی کارائیب” را اخراج کند.

 

چند روز بعد از آن, گروه منیجمنت از ادعاهای همسر سابق دپ یعنی امبر هرد «بازیگر» دفاع کرد مبنی بر این که این آقا در طول دوران زناشویی با هرد, وی را مورد اذیت فیزیکی قرار می داده هست. اگر وضعیت همینطور بد پیش برود, دپ باید شروع به دفن کردن ثروتش کند!

 

لورین هیل

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

خواننده و ترانه سرا, لورین هیل, در صنعت موسیقی یک نهاد و موسسه محسوب می‌شود, اول بعنوان عضوی از گروه Fugees و بعد بعنوان یک خواننده سولو, پس چگونه امکان دارد که او ثروت کافی برای نشان دادن و اثبات کردن این موضوع را نداشته باشد؟ پس از موفقیتش در چارت هاي برترین آهنگ ها,

 

این ملکه رپ در حال آماده فقط 8 میلیون دلار ثروت دارد. به نظر میرسد که اکثر دارایی او پس از حبس کشیدن به جرم فرار از مالیات, آب رفته هست. آمادگی اش را داشته باشید یا نداشته باشید, سازمان امور مالیاتی سرانجام در منزل شما را هم خواهد زد!

 

دنیس رادمن

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

این ستاره سابق دنیای بسکتبال هم اخیراً وارد منطقه قرمز شده هست و دارایی خالص او در حال آماده فقط 500 هزار دلار برآورد شده هست. گرچه این خبر مفید بود, زیرا در سال 2000 به او فرمان داده بودند تا 500 هزار دلار برای نفقه مراقبت از فرزندش به همسر سابقش پرداخت کند.

 

متأسفانه دشواری های پولی رادمن در بین ورزشکاران حرفه اي چیز جدیدی نیست. به گزارش فوربس, حدود 60 درصد از بازیکنان سابق ان بی اي, در 5 سال اول بازنشستگی, ورشکسته می‌شوند.

 

برت رینولدز

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

برت رینولدز یک افسانه هالیوودی هست که 50 سال بازیگری را در کارنامه حرفه اي اش دارد, ولی علیرغم شهرت آیکونیکش, او فقط 5 میلیون دلار دارایی خالص دارد. این آقای بازیگر نخستین ستاره اي هست که خودش اعتراف می‌کند در مدیریت امور مالی اصلاً مهارت ندارد.

 

وی در زمان رهن شکنی منزل اش در فلوریدا, به ونیتی فیر گفته بود; “من اکثر از اونچه ممکن باشه پول از دست دادم, چون اصلاً این پولارو ندیدم. گرچه در مورد مالکیت ملک و همچین چیزایی کارم بد نبوده, ولی در مدیریت پولم اصلاً مفید عمل نکردم. بازیگرهایی هستن که در رسیدگی به امور مالی خودشون خیلی مهارت دارن. ولی در عوض بازیگرای خوبی نیستن.”

 

کورتنی استادِن

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

در سال 2012, کورتنی استادن 16 ساله به لطف گفت و گو اي که با اي بی سی نیوز در مورد ازدواج غوغایی اش با داگ هاچیسون 51 ساله «بازیگر» انجام داد, یک شبه سرشناس شد. این زوج خیلی زود تبدیل به زوج پرطرفدار نشریات زرد شدند و احتمالاً یکی از دلایلش نیز فتوشوت هاي تحریک آمیز و نامناسب استادن بود و او از آن به بعد تبدیل به پای اثبات تاک شوها شد و حتی در یکی از فصل هاي مجموعه Couples Therapy هم بازی کرد.

 

ولی علیرغم حضور آنلاین دائمی اش, وی هرگز ثروتمند نشد. حتی تلاش کرد ادای کیم کارداشیان را درآورده و ویدئویی شخصی از خودش منتشر کرد. دارایی خالص او در حال آماده فقط 500 هزار دلار هست که همین هم بسیار قابل دقت هست, چون واقعاً سوال ما این هست که شغل او اساساً چیست؟ ما هم نمیدانیم.

 

مایک تایسون

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

در دهه هشتاد, مایک تایسون قهرمان سنگین وزن بی رقیب جهان بود که ثروت 400 میلیون دلاری اش را پای ببرهای سیبری, جواهرات و پارتی هاي تمام نشدنی, حیف و میل کرد. همۀ این ها به کنار, در سال 1992 او به جرم تجاوز محکوم به سه سال حبس شد.

 

با این حال اجازه دادند آقای بوکسور به دنیای بوکس برگردد که در سال 1997 به دلیل کندن گوش اواندر هالیفیلد, حرفه بوکس او نیز متوقف شد. تایسون چند سال بعد اعلام ورشکستگی کرد و در سال 2005 رسماً از بوکس بازنشسته شد.علیرغم قبل خشونت باری که داشت, تایسون توانست به لطف حضور کوتاهی که در فیلم سینمایی “خماری” داشت,

 

حرفه بازیگری را در پیش بگیرد. این نقش کوتاه باعث شد وجهه عمومی تایسون تا اندازه ای احیا شود و شخصیتش کمی در بین مردم دوست داشته شود. قبل از تلاش هاي بازیگری, روزهای ولخرجی تایسون به سر رسیده اند و اکنون او فقط 3 میلیون دلار ثروت دارد که با ثروت افسانه اي 400 میلیون دلاری او, اختلافی از زمین تا آسمان دارد!

 

پاملا اندرسون

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

در دهه نود بود که پاملا اندرسون از مدل مجله بدنام Playboy تبدیل به هنرپیشه اي پیروز شد و تنها دلیلش نقش کوتاهی بود که او در سیتکام “نوسازی منزل” بازی کرد. بعد از دو فصل از این سیتکام, اندرسون قدم عظیمی برداشت و در سریال آیکونیک “گارد ساحلی” نقش آفرینی کرد که مسیر وی را برای سریال تلویزیونی

 

خودش یعنی V.I.P هموار کرد. همۀ این‌ها را با چند فتوشوت, قرار گرفتن روی جلد مجلات و ازدواج با تامی لي, راکر ماتلی کرو, جمع بزنید, تا عنوان بانفوذ‌‌ ترین کانادایی در هالیوود در سال 2005 برای اندرسون بدست آید.

 

با همه ي این ها, حول و حوش سال 2009 بود که کار و کاسبی اندرسون راکد شد و به گزارش مجله پیپل, پس از صرف خروارها دلار برای بازسازی منزل اش, تنها حدود 1 میلیون دلار ثروت برای اندرسون باقی ماند. در سال 2012 نیز عدم پرداخت مالیات برایش دردسرهایی درست کرد.

 

در حال آماده او 8 میلیون دلار دارایی خالص دارد که در هالیوود ثروت محسوب نمیشود و هنوز هم این سوال برایمان مطرح هست که او چگونه توانسته همین قدر پول را هم نگه دارد که ناگهان یادمان می‌آید او زمانی همسر ریک سالومون بود که در یک بازی پوکر توانست 40 میلیون دلار ببرد. حساب و کتاب هاي ریاضیاتی اش دیگر با خودتان!

 

گری بیوسی

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

پس از نقش آفرینی در فیلمهای پرفروشی مثل “اسلحه مرگبار”, احتمالاً تعجب کنید که گری بیوسی در حال آماده وضع مالی خوبی ندارد. وی در سال 2012 اعلام ورشکستگی کرد و بنابر گزارشات, هنوز هم نیم میلیون دلار بدهی دارد. از آن زمان تابحال, او چند کار از جمله چند کار تبلیغاتی برای آمازون انجام داده, ولی این ستاره فیلم “نقطه شکست” واقعاً یکی را می‌خواهد تا به او چک بدون مبلغ بدهد.

 

کیت گاسلین

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

بانو گاسلین یک امپراتوری تلویزیونی رئالیتی راه انداخته بود و برای هر اپیزود از Kate Plus 8 حدود 250 هزار دلار جایزه می‌گرفت, پس چرا کیت گاسلین امروز یک میلیاردر نیست؟ دیدنی هست بدانید که در حال آماده دارایی او فقط 200 هزار دلار هست. همۀ آن چک هاي جایزه کجا رفتند؟ این بانو سرشناس پس از طلاق ازدحام آمیزی که داشت مدتی بیکار بود و تأمین مالی چنین خانواده بزرگی اصلاً کم خرج نیست.

 

او در تاک شوی بتانی فرانکل میگفت; “بخش اعظم پولی که در میاوردیم رو پس انداز میکرد برای کالج بچه ها, چون اون باید برن کالج درس بخونن. به همین دلیل ما از کارت هاي تخفیف بهره گیری میکنیم و لباسهای برند سرشناس نمی‌پوشیم. این چیزا برای من عمده اهمیت ندارن, ولی کالج, مدرسه و خونه اي که بچه ها تو اون زندگی می کنن برام مهم هستن.”

 

استیون بالدوین

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

خاندان بالدوین در کل همۀ وقت} آن‌قدر پیروز بوده اند که به راحتی می‌توانیم تصور کنیم که در دلارهای سبز رنگ غلت می‌زنند, ولی قضیه در مورد این عضو خانواده بالدوین فرق می‌کند. استیون ظاهرا فقط 500 هزار دلار دارایی خالص دارد.

 

به گزارش سی ان ان, وی به دلیل عدم اظهار مالیات بر درآمد به مدت سه سال, در حال آماده روی صندلی داغ قرار دارد. وکیلش, راسل یانکویت می‌گوید; “آقای بالدوین یک انسان معتقد هست و برای او سخت هست که در هالیوود کاری پیدا کند که با ایمانش سازگاری داشته باشد و این یکی از مشکلاتی هست که به خاطرش نمی‌تواند بدهی اش را بپردازد.” احتمالاً یکی از فامیل هاي پولدارش بتواند به او وام بدهد!

 

چارلی شین

ستاره های مشهور هالیوودی که چندان پولدار نیستند

چارلی در بحبوحه محبوبیتش در سریال “دو نفر و نصفی” بالاترین جایزه را در بین بازیگران مرد تلویزیون داشت و حتی پس از آنکه از این سریال جدا شد و چرندیاتی در مورد جادوگر بودنش و داشتن خون ببر در رگ هایش سر هم کرد, باز هم درآمد بالایی داشت.

 

اگر بخواهیم رقمی برای درآمد او بگذاریم, آقای شین سالی 40 میلیون دلار به منزل میبرد. او حسابی مایه دار بود, ولی آینده اش تیره و تار به نظر می‌رسید. علیرغم بدست آوردن نقش اصلی مجموعه “مدیریت خشم”, شین یک قران هم از قرارداد بازپخش این مجموعه به دستش نمیرسید, زیرا این مجموعه به گزارش TMZ اصلاً سودآور نبود.

 

این برای بازیگری که بی احتیاط پول هایش را به باد می داد اصلاً خبر خوبی نبود. شایعات مبنی بر آن میباشند که وی پول زیادی خرج لاپوشانی خبر مثبت بودن آزمایش «HIV» اش کرد که بعدها علنا اعتراف کرد ایدز دارد تا مجبور نشود پول بیشتری برای لو نرفتن آن بدهد.

 

وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها گزارش کرده که دارایی خالص شین هنوز هم 20 میلیون دلار هست, ولی این رقم می توانست خیلی خیلی بالاتر باشد. این وبسایت هم‌چنین گزارش کرده که شین مبلغ بالایی هم برای خرج مراقبت از فرزندانش به همسرِ سابقش می‌پردازد. رهن هاي جورواجور, خرج هاي پزشکی و سبکِ زندگی و پارتی هاي ناتمام شین را هم به این خرج ها اضافه کنید. آیا چارلی شین از پس ورشکست شدن هم بر خواهد آمد؟ خواهیم دید.

 

 

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
بستن