تیترهای جالب

مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه

[ad_1]

مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه

مجموعه : اخبار حوادث,روزنامه حوادث,حوادث روز
مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه

مرگ مرموز دختر جوان در پارتی مختلط شبانه 

دختری که در مهمانی مشروب زیادی استفاده کرده بود و در پارتی شبانه حسابی کارهای نامتعارف انجام داده بود پس از بازگشت به خدا جان سپرد. بازپرس و کارآگاهان جنایی استان تهران سرگرم پژوهش درمورد مرگ مرموز دختری میباشند که پس از اتمام یک میهمانی شبانه جان باخته هست.

 

 به گزارش تیتر جالب رسیدگی به این پرونده، چندی پیش و به‌دنبال شکایت مادر این دختر از پسری جوان در حکم کار قرار گرفت. این زن به بازپرس جنایی گفت: «دختران دوقلویم به میهمانی شبانه‌اي رفته بودند اما چند ساعت بعد که برگشتند متوجه شدم حال یکی از انها بشدت ناگوار هست. بی درنگ وی را به بیمارستان منتقل کردیم اما دخترم جانش را از دست داد.»

 

خواهر دوقلویش که در میهمانی شرکت کرده بود نیز گفت: «خواهرم سارا، از مدتی گذشته با پسر ۲۲ ساله‌اي به اسم شاهین آشنا شده بود. شب پیشامد هم با دعوت شاهین به منزل‌اش رفته بودیم که همین جوان با اجبار به خواهرم مشروبات الکلی و قرص داد.»

 

زن میانسال در ادامه اظهار کرد: «من از این جوان شکایت دارم و وی را گناهکار مرگ دخترم می دانم.»با این شکایت، پسر ۲۲ ساله به دادسرا احضار شد و در بازجویی گفت: «دو ماه گذشته از این پیشامد به طور اتفاقی در خیابان با سارا آشنا شدم. در این مدت هم ارتباط‌ عمیقی نداشتیم اما گاهی در میهمانی‌هاي دورهمی، یکدیگر را می دیدیم.

 

آن شب هم یک دورهمی در منزل رفقا بود و سارا و خواهرش هم آمده بودند که با هم مشروب خوردیم. بعد از مدتی سارا با پسری مشغول گفتگو شد و من هم با دختری شروع به گفتگو کردم. بعد از دو ساعت هم آنجا را ترک کردیم اما همان شب خواهر دوقلویش به من پیام داد که من خواهرش را به کشتن داده‌ام. در حالیکه ما اصلا ارتباط رفاقت با هم نداشتیم.»

 

در حال آماده تحقیقات بازپرس و کارآگاهان برای روشن‌شدن خاطر مرگ دختر جوان و رفع ابهام‌ها ادامه دارد.

 

 

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن