تیترهای جالب

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور شوهرش

۴ تبعه افغان با سد كردن راه زن و مردی در حوالی بهشت‌زهرا (س)، پس از ضرب و جرح مرد راننده، بیشرمانه‌ترین جنایت را در تاریكی شب رقم زدند. تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش 3 نسل دات کام – هق‌هق گریه‌های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم […]

۴ تبعه افغان با سد كردن راه زن و مردی در حوالی بهشت‌زهرا (س)، پس از ضرب و جرح مرد راننده، بیشرمانه‌ترین جنایت را در تاریكی شب رقم زدند.

2017 07 04 03 01 04 - تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور شوهرش

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش

3 نسل دات کام – هق‌هق گریه‌های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی كه قربانی چند انسان‌‌نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می‌داد.

سكوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می‌داد سنگینی غمی بسان كوه‌ها را بر شانه‌های مرد جوان كه جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می‌كنند.

به فاصله كمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ‌شده‌ای تنها به كف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یكی پس از دیگری زیر لب بازگو می‌كرد. زن جوان جرات نگاه‌كردن به چهره شكسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می‌كرد.

به فاصله كمی از آنها ۳ متهم كه در نگاهشان شرارت موج می‌زد، با دستبندی كه به دستشان قفل‌شده بود بخوبی می‌دانستند كه از انسان بودن تنها ‌نام آن را به همراه دارند….

● شروع یك ماجرای تلخ

در یكی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در كلانتری ۱۷۱ در حالی كه هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شكایتی بیان كردند كه از سوی ۴ نفر كه ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاكی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می‌رفتیم در حوالی بهشت‌زهرا‌(س) ۲ جوان را كه یك گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می‌كردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف كردیم، اما به یكباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر كه نقاب به‌صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارك متواری شدند.

به دنبال این شكایت، پرونده‌ای از سوی ماموران كلانتری ۱۷۱ تشكیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاكی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاكی شد تا این كه آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش كردند.

مرد شاكی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر كه در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف كردم، به یكباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری كه در محدوده جنگلی اطراف بهشت‌زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری كردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تكان‌دهنده یك تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز كردند و با بهره‌گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل‌های اطراف بهشت‌زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی كه در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر كردند كه در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام‌های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است كه آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهكاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام‌های قادر و عصمت را دستگیر كردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهكاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده‌اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یكی از متهمان را در سمنان شناسایی كردند و با اعزام یك تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از كشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت‌آباد تهران دستگیر كردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از كشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار ما حاكی است، با تحقیق از ۳ تبهكار شیطان‌صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی كشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف كردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاكیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شكایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف‌نظر كرده‌اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهكاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته‌اند.

متهمان درباره سرقت‌ها نیز گفتند كه پس از كمین در تاریكی و اطراف پل‌های زیرگذر، هنگامی كه یك خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می‌كردند و هنگامی كه راننده توقف می‌كرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می‌بردند.

گزارش حاكی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه كیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تكان‌دهنده حاكی است پس از شكایت زوج جوان، از روز گذشته یك شرور كه در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاكی تماس گرفته و آنها را تهدید كرده است در صورتی كه شكایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش‌سوزی منزلشان خواهد كرد.

با گزارش موضوع از سوی شاكیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن