تیترهای جالب

عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)

[ad_1]

عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)

مجموعه : گالری عکس های بازیگران
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)

عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور «354»

تازه ترین تصاویر ناب و اخیر بازیگران و چهره هاي سرشناس ایرانی را از اینستاگرام برای شما حاضر کرده ایم که در ادامه می‌بینید.

 

با این عکس از علی شاه سرابی که توسط نوید محمدزاده تاجگذاری شده هست, علی سرابی یکی از تئاتری هاي خوش ذوق و هنرمند ماست و جا دارد اکثر از این در تئاتر حضور داشته باشد.

عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)علی جان جسارتاً این خطوطی که ما می‌بینیم حاصل افکتی هست که به عکس داده اید* هست, ولی انقدر غلیط نیست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)پرستو صالحی از اینستاگرام خداحافظی کرد, ولی امید داد که به زودی بازخواهد گشت. شاید میخواسته به سرویس بهداشتی برود.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)محسن افشانی به تماشای نمایش اخیر بهاره رهنما رفته بود که در آخر این عکس را در کنار هم گرفتند.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سلفی روناک یونسی بازیگر مهاجرت کرده ي سینما که برای پر کردن مطلبمان کماکان به این عزیزان خارج نشین «که هنوز کشف حجاب نکرده اند» احتیاج داریم.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)قطعا به اندازه اي که به شما فوق العاده قبل به ما خیر. ولی شکر خدا بد نبود.عکس های بازیگران
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)رضا رشیدپور با این عکس تولد رفیقش رضا یزدانی را تبریک گفت. عکسی که مربوط به سورپرایزی هست که رضا یزدانی سال پیش برای رضا رشیدپور در تولدش فراهم کرده بود.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)جماعت را با اسم بهرام رادان و ساره بیات به پردیس چارسو کشاندند, ولی با بهاره کیان افشار و مهرداد صدیقیان رو به رو شدند. در توزیع خصوصی فیلم /زرد/.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)عکس خاص و عجیب که باران کوثری به اشتراک گذاشته. مربوط به دو سال پیش که تصادف کرده بود دچار جراحت شده بود. شما گودی فاجعه را ببین که با آن حال نزار هم به آتلیه رفته بود*
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سیامک عباسی هم به تماشای نمایش /خورشیدهای همه ي وقت/ به کارگردانی بهاره رهنما رفته بود. آقا امیرخسرو همسر بهاره بانو هم که در عکس حاضر میباشند.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)خاطره بازی بهار محترم با این عکس قدیمی در کنار پدرش زنده یاد انوشیروان محترم و برادرش برزو. تا پیش از این فکر می کردم بهار بزرگتر از برزو هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)نیایش می‌کنیم برای مادر دوست داشتنی داریوش فرضیایی که بدبختانه گرفتار تخت بیمارستان شده هست. آرزوی سلامتی داریم برای همه ي بیماران و گرفتارانِ درد, علی الخصوص مادران نازنین.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)زوج هنرمند و با شخصیت سینما و تئاتر, فرخ نعمتی و سهیلا رضوی در چهل و چهارمین سالگرد ازدواجشان. امیدواریم تا ابد در کنار هم پایدار و عاشق باشند.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)آقا رضا قوچان نژاد میباشند, در برابر دوربین کسی که نمی‌تواند جر همسرش باشد. آقا رضا اهل اینکار ها نیست*
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)آخرین سلفی ماهایا پطروسیان از گریم خود در فیلم /لس آنجلس – شهر تهران/ ساخته تینا پاکروان که گویا فیلم برداری آن به آخر رسیده هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سلفی طناز ها در پشت صحنه آلبوم /هزارپایان/ به کارگردانی شهاب عباسیِ خوش ذوق و دوست داشتنی. تصاویر بازیگران
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)عکسی داغ و دیده نشده از بازیگر سرشناس سینما در استخر* کلیک کن تا پاک نشده* «مناسب برای جذب ممبر کانال هاي تلگرامی»
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)شهره سلطانی با این عکس قدیمی در کنار افسر اسدی و آناهیتا همتی خواست بگوید که یاد دوستانش هست. مشخصا بانو اسدی در آن دوران روزهای سختی داشته هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی کشورمون در حال چیدن سیب در سمیرم. بچین شهربانو بانو. اصلا کل باغ برای شما* مگر کسی جرأت دارد چیزی بگوید؟*
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سوسن پرور, ستمدیده ترین چهره ایرانی در شبکه هاي مجازی هست. کسی بیشترین فحش را بدون هیچ علتی از زامبی هاي اینستاگرام خورده و هیچوقت نظرات را نبسته هست. فحش هایي بی آخر به دلیل موضوعی که خودش در آن هیچ نقشی نداشته هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)یاسمینا باهر در کنار برادر و برادرزاده اش که از یک کیلومتری هم قابل تشخیص هست که با هم فامیلند. عکس بازیگران
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)علیرضا جان قبول کن مفید نیاموختی. وگرنه موضوع قابل آموختن خیلی چندان تر هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)فخر فروشی کامبیز دیرباز با سیمرغی که 14 سال پیش اگر اشتباه نکنم برای فیلم /دوئل/ استاد درویش گرفته هست. کامبیز پس از این مورد دیگر موفقیت چشمگیری به دست نیاورده هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)استاد جواد مجابی شاعر و نویسنده نامی کشورمون به تماشای نمایش /شوایک سرباز ساده دل/ رفته بود که بازیگران این عکس را در کنار ایشان گرفتند.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سمیرا حسنپور و لیندا کیانی در دو طرف منوچهر هادی. بازیگران و کارگردان سریال /پاهای بی قرار/ که کماکان در مرحله فیلم برداری هست. سریالی که قرار هست از شبکه 5 سیما توزیع شود. دم منوچهر هادی گرم که هم در صدا و سیما آشنا و پشتیبان دارد, هم در شبکه نمایش خانگی, هم سینمای تجاری و هم سینمای هنری* کسی که کار سینما را با دستیاری اصغر فرهادی در فیلم چهارشنبه سوری شروع کرد.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)ماشاالله این همۀ سریال که ساخته می‌شوند پس کی توزیع می شوند که ما نمی‌بینیم؟* رزیتا غفاری در اتاق گریم یکی دیگر از سریالهای در حال فرآوری به اسم /کهنه سرباز/.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)محمد بنا که این روزها در استراحت به سر می‌برد در کنار برادران عزیزش این عکس را گرفت و به اشتراک گذاشت.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)حامد بهداد به نمایندگی از گروه فیلم /سد معبر/ به جشنواره فیلم پوسان در کره جنوبی رفته هست و در این جا در کنار برخی عوامل جشنواره و همین طور بهمن قبادی ایستاده هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)بیتا جان آن هشتگ #و کشت ما را.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)رضا عطاران و بابک حمیدیان با گریم هاي خاص خود در نمایی از فیلمی به کارگردانی مهران احمدی به اسم /مصادره/ که فعلاً در مرحله فیلم برداری هست.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)آیا می‌دانستید علت اصلی تمامی خوشگذرانی ها و سفر هاي خارجه هنرمندان و خواننده ها, شما و پشتیبانی هاي شماست؟ چون اگر شما نباشید که به کنسرت امید حاجیلی بروید, او هیچوقت آن‌قدر پول به دست نمی آورد که ضمانتی برای ویزای انگلستانِ او باشد. بله.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)آجی بهاره دارد فیلم مستند اسب داداشی اش را کارگردانی می‌کند. #داداشیش_فداش_شه
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)ملاقات پژمان جمشیدی و خواهرش پس از یک ماه حضور در برزیل و فیلم برداری کارِ پژمان. دیگر صفحه خود چهره ها پاسخگو نیست و باید صفحه اقوام انها را هم پوشش دهیم.
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)سلفی هومن حاجی عبداللهی «یا حاج عبداللهی, آخرش هم نفهمیدیم کدام درست هست» در کنار امیر غفارمنش در حاشیه ضبط کار جدیدشان. 
عکس های بازیگران و سوپراستارهای مشهور (354)

 

مطالب مرتبط :

جدیدترین عکس های بازیگران و چهره ها «353»

تصاویر بازیگران و ستاره های جنجالی «352»

عکس های بازیگران و هنرمندان جنجالی «351»

جدیدترین عکس های بازیگران «350»

 

 

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن