استودیوی دایس به کاربران عنوان Battlefield 1 هدایای ویژه ای می دهد

[ad_1]

استودیوی دایس به کاربران عنوان Battlefield 1 هدایای ویژه ای می دهد

اگر از جمله کاربرانی هستید که هنوز عنوان Battlefield 1 را بازی کرده و یا این که به تازگی به جمع بازیکنان بخش چند نفره این عنوان پیوسته اید، خبر بسیار خوبی برای شما داریم. استودیوی دایس به مناسبت سال نو میلادی از امروز تا پایان ماه دسامبر به کاربران عنوان Battlefield 1 هدایای ویژه ای ارائه می دهد.

برعکس عنوان Star Wars Battlefront 2 و بحران هایی که اخیرا به دلیل مسائلی به مانند پرداخت‌های درون برنامه ای با آن مواجه شده است، عنوان Battlefield 1 همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهد. همان طور که می دانید، بسته الحاقی Turning Tides این عنوان در ماه دسامبر منتشر شده و استودیوی دایس در نظر دارد تا به مناسبت سال نو میلادی هدایای ویژه ای نیز به کاربران خود ارائه دهد.

از امروز( ۳۰ نوامبر) کاربران در روز‌های دوشنبه و سه شنبه ۲۵۰ Scrap(واحد پول بازی) دریافت کرده که می توانند به وسیله آن‌ها در فروشگاه درون بازی Battlepack‌های مخصوص سال نو و یا آیتم‌های دیگری خریداری کنند. البته در روز‌های سه شنبه ماموریت ویژه ای به بازی اضافه می شود که با اتمام آن ماموریت می توانید Battlepack‌های ویژه ای دریافت کنید. راه ساده تری نیز برای دریافت آن‌ها وجود دارد آن هم این که در روز چهارشنبه هر هفته فقط با وارد شدن به حساب کاربری خود Battlepack رایگان به دست آورید.

برای روز‌های جمعه نیز هدایای ویژه ای در نظر گرفته شده اما هنوز ماهیت آن‌ها مشخص نیست اما در روز‌های شنبه و یکشنبه با ورود به حساب کاربری خود در بازی می توانید به ترتیب برای خود و گروهتان امتیاز دوبرابر کسب کنید. استودیوی دایس در تاریخ ۲۵ دسامبر نیز یک Battlepack ویژه دیگر به بازیکنان هدیه می دهد. این هدایا تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ ادامه خواهند داشت.

عنوان Battlefield 1 هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن