" />تصاویر جدیدی از بازی BioMutant منتشر شده است - تیتر جالب

تصاویر جدیدی از بازی BioMutant منتشر شده است

[ad_1]

تصاویر جدیدی از بازی BioMutant منتشر شده است

به‌تازگی شرکت THQ Nordic تصاویر بسیار زیبایی از عنوان در دست ساخت خود، بازی BioMutant منتشر کرده است. در ادامه خبر این تصاویر را می‌توانید مشاهده کنید.

بازی BioMutant عنوانی نقش آفرینی در دنیایی وسیع می‌باشد، مبارزات بازی بر اساس فنون ورزش رزمی کونگ فو بنا شده و در تمامی محیط‌ها با موجودات و شرایط مختلفی روبرو خواهید شد. شما می‌توانید در مکان‌های مختلف دنیای بازی به جست و جو بپردازید و با موقعیت‌های خطرناک روبرو شوید. با مشاهده تریلرها و تصاویر اولیه بازی می‌توانیم بگوییم که با دنیایی خوش آب و رنگ مواجه خواهیم بود.

عنوان BioMutant توسط کارگردان سابق عناوین شناخته شده‌ای همچون Mad Max و Just Cause، آقای Stefan Ljungqvist طراحی و توسعه یافته است و انتظار داریم که شاهد عرضه یک بازی خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد باشیم. به‌نظر می‌رسد بازی BioMutant با توجه به وعده‌های سازندگان مبنی بر وجود امکانات بسیار زیاد در زمینه شخصی سازی شخصیت‌ها، حرکات مخصوص و سلاح‌های بازی، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

بازی از سیستم مبارزات زنده و پویا استفاده خواهد کرد، حرکات و فنون جنگی شما در مبارزات بصورت یکپارچه بر روی حریفان شما پیاده خواهد شد و در بخش ساخت و ساز نیز با یک سیستم crafting مبتکرانه روبرو خواهید بود. بازی قرار است چندین پایان مختلف داشته باشد و حداقل زمان موردنیاز برای اتمام بازی چیزی در حدود ۱۰ ساعت اعلام شده است.

آقای Stefan Ljungqvist، موسس و رییس استودیوی بازیسازی Experiment 101 در رابطه با بازی جدید خود عنوان کرده است:

ما واقعا در تلاشیم تا این حس را به بازیباز منتقل کنیم که می‌تواند بازی را با شیوه موردنظر خود به اتمام برساند.. شما در دنیایی بازی می‌کنید که در حال مرگ است! تنها راه نجات دنیا فقط و فقط به یک درخت با اسم درخت زندگی بستگی دارد که در مرکزی ترین نقطه دنیای بازی وجود خواهد داشت. شما به شیوه‌های مختلف می‌توانید میزان سلامتی این درخت را افزایش دهید تا در پایان شانس بیشتری برای نجات دنیای خود داشته باشد. شما می‌توانید بازی را بدون مراقبت از درخت زندگی نیز به پایان برسانید، در واقع همه چیز به شیوه بازی بازیکنان بستگی دارد بدین ترتیب بعضی از بازیبازان با توجه به عملکرد خود باید انتظار یک پایان تلخ و تاریک را نیز در نظر داشته باشند.

اگر می‌خواهید میزان سلامتی درخت زندگی را افزایش دهید باید یک سری موجودات مقدس را پیدا کنید، این موجودات با نام Nono شناخته می‌شوند. Nonoها را می‌توانید در این دنیای بزرگ بازی در میان بوته‌های سرسبز و درخشان پیدا کنید و با دنبال کردن آن‌ها به منبع برسید. شما با پیدا کردن هر Nono بصورت درصدی شانس زنده ماندن دنیای خود را افزایش دهید البته شما برای رسیدن به این منظور راه دیگری را نیز در پیش رو دارید، می‌توانید با مبارزه و شکست موجودات بزرگ و خطرناک وضعیت درخت زندگی را بهبود ببخشید.

شما با مشاهده تصاویر زیر می‌توانید به این باور برسید که چه دنیای رنگارنگ و جالب توجه‌ای در انتظار شماست! شرکت THQ Nordic در نظر دارد تا بازی BioMutant را در سال ۲۰۱۸ میلادی در سطح جهانی عرضه کند.

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن