باندل Jak and Daxter در فروشگاه پلی‌استیشن دیده شد

[ad_1]

باندل Jak and Daxter در فروشگاه پلی‌استیشن دیده شد

مجموعه بازی‌های Jak and Daxter یکی از آن برندهایی است که کمک بزرگی به برند پلی‌استیشن برای رسیدن به جایگاه کنونی آن کرده است. به همین دلیل، عدم وجود این بازی‌ها در فهرست «عناوین کلاسیک پلی‌استیشن ۲» سونی که امکان تجربه این عناوین را بر روی کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ ارائه می‌دهد، کمی جای تعجب دارد. با این حال، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد تغییراتی در این زمینه باشیم چراکه اخیراً باندل Jak and Daxter در فروشگاه الکترونیکی پلی‌استیشن مشاهده شده است.

به تازگی یکی از کاربران وب‌سایت ردیت موفق به تهیه تصویری از موجود بون باندل Jak and Daxter در فروشگاه پلی‌استیشن شده است که این باندل شامل بازی‌هایی نظیر Jak and Daxter: The Precursor Legacy و همچنین Jak II، Jak 3 و Jak X: Combat Racing می‌شود.

البته باید اشاره کنیم که اینطور نیست که هیچ اسمی از برند Jak and Daxter بر روی پلی‌استیشن ۴ وجود نداشته باشد؛ چراکه در ماه آگوست سال جاری میلادی، بازی The Precursor Legacy به فهرست بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن ۲ به عنوان بخشی از کمپین پیش‌خرید Uncharted: The Lost Legacy افزوده شد. با این حال، این تنها یکی از شش بازی این مجموعه است که بر روی کنسول موفق سونی در دسترس قرار گرفته است (Daxter و The Lost Frontier بازی‌های کنسول‌های دستی پلی‌استیشن پورتیبل و پلی‌استیشن ویتا هستند بنابراین شانس زیادی برای عرضه شدن بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ ندارند).

نکته قابل تامل درباره سرویس بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن ۲ این است که یکی از دلایل عدم حضور بازی‌های این کنسول محبوب و موفق بر روی پلی‌استیشن ۴، مسائل حقوقی مرتبط با آن‌ها محسوب می‌گردد چراکه پس از گذشت چندین سال، ممکن است برخی از توسعه‌دهندگان بازی‌های کلاسیک این کنسول دیگر وجود خارجی نداشته باشند یا حتی تمایل به عرضه نسخه HD آن‌ها داشته باشند، بنابراین عدم افزودن برخی بازی‌ها به این برنامه خارج از توانایی‌های شرکت سونی است. با این وجود و بنابر این گزارش، سری Jak and Daxter دیگر جزوی از این بازی‌ها نخواهد بود و به زودی علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه آن بر روی کنسول نسل هشتمی خود بپردازند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن