اخبار بازیها

تماشا کنید: تریلر جدید Iron Harvest فیزیک تخریب بازی را نمایش می دهد

[ad_1]

تماشا کنید: تریلر جدید Iron Harvest فیزیک تخریب بازی را نمایش می دهد

چند سالی است که بازی‌های استراتژیک بر روی کنسول‌های نسل هشتم حضور فعالی داشته اما از لحاظ عملکرد هنوز نتوانسته به ثبات لازم برسند. یکی از بازی‌های استراتژیک جدیدی که قرار است در دسترس کنسول‌های نسل هشتم نیز قرار گیرد، عنوان Iron Harvest می باشد. به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که این تریلر، فیزیک تخریب بازی را نمایش می دهد.

استودیوی کینگ آرت گیمز(King Art Games) سال گذشته از عنوان جدید خود با نام Iron Harvest رونمایی کرده اند. Iron Harvest یک بازی به سبک استراتژیک بی درنگ(RTS) است که در سال ۱۹۲۰ و در دنیایی جریان دارد که توسط جیکوب رزالسکی (Jakub Rozalski) خلق شده است. دنیایی که مملو است از ماشین آلات و ربات‌های پیشرفته ای به مانند جت‌های جنگی، تانک‌ها، ماشین‌های قدرمتند و ربات‌های غول پیکر که در جنگ جهانی اول ساخته شده اند و بشریت تصمیم گرفته تا از آن‌ها در زندگی روزمره خود استفاده کند.. پس از پایان یافتن جنگ عده ای از کشاورزان هنگام شخم زدن زمین‌های خود تجهیزات جنگی و مهمات انفجاری را پیدا کرده و نام آن‌ها را Iron Harvest گذاشته اند. از طرفی دیگر گروه‌هایی ناشناس تصمیم گرفته تا از سلاح‌ و تکنولوژی‌های قدرتمند و کشنده جنگ جهانی اول استفاده کنند و باعث پیدایش جنگی دیگر در اروپا شوند.

به نظر نمی رسد که بازی Iron Harظده انتشار شود اما استودیوی کینگ آرت گیمز که در زمینه ساخت بازی‌های ماجراحویی اشاره و کلیک Battle Worlds: Kronos ،The Book of Unwritten Tales و The Dwarves بسیار شناخته شده است، به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Iron Harvest منتشر کرده که در این تریلر، شاهد فیزیک تخریب بازی خواهیم بود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

جزییات کمی از Iron Harvest در دسترس است و تنها سازندگان تایید کرده اند که این عنوان دارای بخش تک نفره نیز می باشد. یکی از ویژگی‌های جدید Iron Harvest را می توان به انفجار‌های آن مربوط دانست که باعث ایجاد گردو خاک بیشتر، تخریب پوشش گیاهی و حتی لرزش دوربین بازی شده که باعث می گردد تا انفجار‌ها در بازی واقع گرایانه تر و شدیدتر به نظر برسند. احتمالا در ماه‌های پیش رو شاهد انتشار تریلر‌های کامل تری از گیم پلی این بازی خواهیم بود.

عنوان استراتژیک Iron Harvest در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می شود.

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن