بارداری و کودک

از نشانه های جنسیت جنین تا رابطه جنسی در بارداریدر هفته‌ای که گذشت، سرویس‌های مختلف سایت نی نی بان مورد بازدید مخاطبان این سایت قرار گرفت.

مجموعه‌ نی نی بان تلاش می‌کند تا با اطلاع رسانی و انعکاس نظرات کارشناسان این حوزه، ابهامات موجود در دوران بارداری و نگرانی های مربوط به زایمان را برطرف و موجبات آگاهی بخشی و آرامش خاطر مادران را فراهم سازد. گزارش پیش‌رو که در ساعت 9:30 روز 95/01/20 نوشته شده، پربازدیدترین مطالب بخش‌های مختلف سایت niniban.com را در هفته گذشته به شما معرفی می‌کند:

ویار حاملگی نشان دهنده جنسیت جنین است؟
اولین مطلب پربازدید با 13468 بازدید، یکی از سوال های شماست. اگر شما هم در این زمینه سوالی دارید، این مطلب را
بخوانید. دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی،
توضیحاتی را در این باره مطرح نموده اند. برای مطالعه این مطلب روی لینک
بالا کلیک نمایید.
ضمنا اگر شما هم سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید در اینجا مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

تعیین جنسیت نوزاد بدون سونوگرافی
دومین مطلب پربازدید در هفته گذشته با 11247 بازدید، درباره تعیین جنسیت نوزاد بدون سونوگرافی است. نشانه های بالینی به شما می گویند که صاحب فرزند پسر شده اید یا فرزند دختر! با ما در دانستن آن ها همراه باشید. برای مطالعه این مطلب روی لینک بالا کلیک نمایید.

این حالت شایع در بارداری نشانه هوش بالای جنین است!
سومین مطلب پربازدید در هفته گذشته، با 9714 بازدید، درباره نشانه های هوش بالای جنین است. برای مطالعه این مطلب روی لینک بالا کلیک نمایید.

بارداری بدون علامت
چهارمین مطلب پربازدید در هفته گذشته با 9268 بازدید، در مورد بارداری بدون علامت است. گروهی از زنان به علت اضافه وزن شدید، متوجه افزایش حجم شکم خود یا حرکات جنین شان نمی شوند. برای مطالعه این مطلب روی لینک بالا کلیک نمایید.

حالتهای مختلف رابطه جنسی در دوران بارداری
پنجمین مطلب پربازدید با 9243 بازدید در هفته گذشته، به بررسی حالت های مختلف رابطه جنسی در بارداری می پردازد. دوران بارداری با همه شیرینی هایی که دارد سختی هایی هم به همراه دارد.شما در این دوران باید در رابطه جنسی خود نیز مراقبت هایی را داشته باشید.رابطه جنسی در دوران بارداری پوزیشن های خاصی را می طلبد. برای مطالعه این مطلب روی لینک کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن