اخبار بازیها

انتشار اطلاعاتی از اپراتور های جدید بازی Rainbow Six Siege


انتشار اطلاعاتی از اپراتور های جدید بازی Rainbow Six Siege

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اطلاعاتی از اپراتور های بازی Rainbow Six Siege منتشر شده است که جزئیات بیشتر این مطلب را در ادامه میتوانید مشاهده کنید.

دیگر مدت زمان زیادی تا عرضه محتویات سال سوم بازی Rainbow Six Siege باقی نمانده است. در واقع این محتویات، از طریق یک بروزرسانی حجیم برای این بازی منتشر خواهد شد. در جریان این بروزرسانی رویداد Outbreak هم به بازی اضافه خواهد شد که در این رویداد، بازیکنان می‌بایست در قالب تیم‌های سه نفره، به یک منطقه کوچک بروند و با یک خطرموز و ناشناخته مبارزه کنند. همچنین در این رویداد آیتم‌های زیادی از جمله تعدادی آیتم تزئینی، برای شخصیت‌های بازی منتشر خواهد شد که جزئیات بیشتر این خبر را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

رویداد سال سوم بازی، اپراتور های جدیدی را هم به بازی اضافه خواهد کرد که حال به تازکی شرکت یوبی سافت، اطلاعات جدیدی از دو اپراتور که بزودی برای بازی عرضه خواهند ، منتشر کرده است. در واقع این اپراتور ها، جزو واحد های ضد تروریستی هستند و در دسته‌های شیمیایی (Chemical)، بیولوژیکی (Biological)، رادیولوژی (Radiological) و اتمی (Nuclear) فعالیت می‌کنند.

این اپراتور ها، در استفاده از سلاح‌های خطرناک کشتار دسته جمعی و همگانی، بسیار حرفه ای هستند که اولین آن ها، اهل کشور فرانسه خواهد بود و می‌تواند بوسیله‌ی پهباد ویژه ی خود، به راحتی نقطه‌های قرنطینه و ممنوعه را شناسایی کند. اپراتور بعدی، متعلق به کشور روسیه خواهد بود و در این کشور، قصد دارد تا تحقیقات و مطالعات خود را در زمینه نانوربات‌های خودسوز (self-dissolving nanobots) افزایش دهد. در کنار این اپراتور، افرادی دیگری هم برای همین هدف وارد کشور روسیه شده اند که همگی به واحد ضد تروریستی CBRN ملحق شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن