اخبار بازیها

نگاهی به گیم پلی نسخه اکس باکس وان عنوان Dynasty Warriors 9


نگاهی به گیم پلی نسخه اکس باکس وان عنوان Dynasty Warriors 9

از زمان معرفی عنوان Dynasty Warriors 9 تا به حال، تریلر های زیادی از این عنوان منتشر شده که همگی آن ها گیم پلی این عنوان بر روی کنسول پلی استیشن ۴ را به نمایش گذاشته اند. حال به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شده که برای نخستین بار نگاهی خواهیم داشته به نسخه اکس باکس وان این عنوان و همچنین شاهد قسمت‌هایی از بخش داستانی دوم بازی نیز هستیم.

Dynasty Warriors 9 یک عنوان مبارزه ای جهان باز و به سبک بازی های مبارزه ای است که در در ماه فوریه عرضه می شود. تا به امروز تریلر های متعددی از این عنوان منتشر شده که اکثر ان ها بر روی گیم پلی نسخه پلی استیشن ۴ آن تمرکز داشته اند. حال به تازگی تریلر گیم پلی جدیدی از عنوان Dynasty Warriors 9 منتشر شده است که تریلر مورد مستقیما بر روی  کنسول اکس باکس وان اکس اجرا شده است که دارای کیفیت ۱۰۸۰ بوده و متاسفانه کیفیت ۴K آن در دسترس نیست. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در تریلر منتشر شده شاهد قسمت هایی از گیم پلی بخش داستانی دوم بازی از نگاه شخصیت Cao Cao و میان پرده‌های سینمایی آن هستیم و همچنین نگاهی خواهیم داشت به محیط جهان باز و مبارزات بازی Dynasty Warriors 9. همان طور که اشاره کرده ایم، این تریلر به دلیل دارا بودن قسمت‌هایی از بخش داستانی حاوی اسپویل می باشد و برای جلوگیری از لو رفتن داستان، می توانید تریلر مورد نظر را فقط تا دقیقه ۲۳ و هنگامی که صفحه بارگذاری بازی نمایش داده می شود، مشاهده کنید.

عنوان Dynasty Warriors 9 که با نام تجاری Shin Sangokumusou 8 در کشور ژاپن شناخته می شود، در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) در این کشور به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده و نسخه غربی این عنوان نیز در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۸(سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن