اخبار بازیها

توسعه‌دهنده عنوان Celeste اظهار کرد که فروش اولیه این بازی بسیار خوب پیش می‌رود


توسعه‌دهنده عنوان Celeste اظهار کرد که فروش اولیه این بازی بسیار خوب پیش می‌رود

عنوان تازه سازندگان TowerFall: Ascension که در سبک سکوبازی یا پلتفرمینگ اجرا می شود، Celeste نام دارد که در نوع خود بسیار خوب عمل کرده و موجب شده که توسعه دهندگان این عنوان نیز از فروش اولیه آن رضایت کامل داشته باشند. این عنوان به صورت مستقل و با هزینه پایین به مرحله عرضه رسیده و به نظر می رسد که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

برای کسانی که اطلاع ندارند باید اعلام کنم که سازندگان عنوان TowerFall: Ascension که با این بازی به شهرت رسیدند، بازی جدیدی تحت عنوان Celeste که در سبک سکوبازی جریان دارد، عرضه کرده اند. این استودیو Matt Makes Games نام دارد و یک استودیوی مستقل به حساب می آید که با هزینه پایین بازی های رایانه ای با ارزشی را توسعه می دهد. عنوان جدید این استودیو یعنی Celeste روی شخصیت Madeline و دوست او تمرکز دارد که به ماجراجویی در کوهستان Celeste می پردازند. در این منطقه چالش های زیاد سکوبازی وجود دارد که در فضای پیکسلی و بی نظیر این بازی اتمسفر بسیار خاصی به این بازی بخشیده است. همچنین در کنار این فضا سازی خارق العاده، یک داستان زیبا و هیجان انگیز نیز وجود دارد که به هر چه بهتر شدن فضا و محیط بازی کمک بسیار زیادی می کند. این بازی در کنار ستایش منتقدین و بازی بازان، فروش اولیه بسیار خوبی هم داشته که باعث شده به موفقیت هر چه بیشتر آن افزوده شود.

سازنده و برنامه نویس این بازی یعنی نول بری (Noel Berry) در مصاحبه ای تازه در واکنش به فروش اولیه بسیار خوب این بازی اظهار کرده:

این بازی در حال سپری کردن مسیر خوبی است و عملکرد آن برای ما بسیار خوب بوده است. ما بسیار خوش حالیم که افراد زیادی به این بازی علاقه و هیجان زیادی نشان دادند.

اما موضوعی که اینجا وجود دارد این است که هنوز تعداد دقیقی از فروش این بازی در دست نیست. نول بری در این زمینه گفت:

با این حال، ما عدد دقیقی از میزان به فروش رفته روی پلتفرم های موجود، در اختیار نداریم.

با توجه به صحبت های نول بری مشخص نیست که این بازی روی نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی عملکرد بهتری داشته یا بر روی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴٫ برای روشن شدن این موضوع باید منتظر بمانیم تا تعداد دقیق نسخه های به فروش رفته از عنوان Celeste توسط توسعه دهندگان آن به طور رسمی اعلام شود. عملکرد عناوین مستقلی مانند Celeste همیشه ثابت کرده که این گونه بازی ها روی پلتفرم نینتندو سوییچ با استقبال بهتری همراه خواهند شد. البته عناوین مستقل و خوش ساختی مانند Celeste همواره روی پلتفرم های دیگر نیز با استقبال گسترده علاقه مندان رو به رو شده اند و بر خلاف تصور عموم، عناوین مستقل با فروش خوبی رو به رو خواهند شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن