اخبار بازیها

World of Warcraft: Battle for Azeroth در تابستان عرضه خواهد شد


World of Warcraft: Battle for Azeroth در تابستان عرضه خواهد شد

شما می توانید از هم اکنون این بسته گسترش دهنده را پیش خرید کنید تا در تابستان سال جاری قادر به تجربه آن باشید. همچنین شما می توانید با انجام این پیش خرید، یکی از چهار Allied race جدید را که برای افراد پیش خرید کننده در نظر گرفته شده، به انجام برسانید و علاوه بر آن تا سطح ۱۱۰ شخصیت خود را پیشرفت دهید.

شرکت سرگرمی های بلیزادر (Blizzard) به تازگی اعلام کرده است که بسته گسترش دهنده عنوان World of Warcraft با نام Battle for Azeroth در فصل تابستان سال جاری منتشر خواهد شد. در حال حاضر شما قادر به پیش خرید این بسته گسترش دهنده هستید و با انجام این کار یکی از چهار Allied Race جدید این بازی برای شما قابل انجام خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که اعلام کنم نسخه معمولی آن ۵۰ دلار و نسخه Digital Deluxe آن نیز ۷۰ دلار قیمت خواهد داشت. علاوه بر این، شما با پیش خرید این بسته گسترش دهنده می توانید سطح شخصیت خود را نیز تا سطح ۱۱۰ ارتقاء دهید. نسخه Digital Deluxe این بسته گسترش دهنده شامل دو مرکب جدید با نام های Seabraid Stallion و Gilded Ravasaur خواهد بود که به ترتیب برای Alliance و Horde در نظر گرفته شده اند. علاوه بر آن شما با پیش خرید این بسته گسترش دهنده می توانید یک حیوان خانگیِ Tortollan نیز دریافت کنید. نکته قابل توجه این است که اگر شما سایر عناوین بلیزارد را در اختیار داشته باشید، می توانید این امتیازات ویژه که از پیش خرید بسته گسترش دهنده World of Warcraft: Battle for Azeroth دریافت کرده اید را، به بازی مورد نظر انتقال دهید.

علاوه بر تمامی این موارد، یک نسخه کالکتور نیز برای این بسته گسترش دهنده در نظر گرفته شده است که شامل موارد هیجان انگیز زیادی خواهد بود. به محض انتشار جزئیات بیشتر و همینطور قیمت در نظر گرفته شده برای این نسخه کالکتور، ما شما را در جریان قرار خواهیم داد. شما نیز می توانید برای کسب آخرین اخبار از این بازی و بسته گسترش دهنده آن و همینطور سایر اخبار مربوط به دنیای بازی های رایانه ای، با گیمفا همراه باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن