موفقیت پس از طلاق، پنج روش مقابله با اضطراب

[ad_1]

احساساتی مثل غم و اندوه، خشم، سرخوردگی، اضطراب و سردرگمی همه بخشی از جدایی هستند. با این حال، راه های بسیاری برای مقابله با این احساس وجود دارد.

 

این ۵ نکته بسیار کمک کننده است

 

۱. ذهن آرام

ذهن  آرام اولین شرط است. بهترین راه این است که استراحت کنید و به مسافرت بروید. ذهن را تسکین دهید. صحبت کردن با غریبه ها، معاشرت با مردم و آشنایان جدید  میتواند روش بسیار خوبی باشد.

 

۲. همصحبت

صحبت کردن با کسانی که وضعیتشان مشابه وضعیت شماست، ذهن را کمی تسکین میدهد. صحبت کردن با اعضای خانواده و دوستان  می تواند برایتان مفید باشد.

 

۳. معاشرت با افراد مثبت
معاشرت با افراد مثبت در حفظ  شادی موثر است. از معاشرت با افراد نق نقو و منفی دوری کنید و مهمترین کار دوری  از استرس است بیشتر روی این مورد تمرکز کنید و سعی کنید ورزش یوگا و مدیتیشن انجام دهید.

۴. سرگرمی

پرداختن به یک سرگرمی جدید و یا درگیر شدن با برخی از سرگرمی ها  می تواند یک آرامش بزرگ  به انسان دست بدهد و از استرس دوری کند. صرف وقت و ذهن فکر شما ر ا منحرف میکند همچنین می توانید در کلاسهای هنری ثبت نام کنید و خود را مشغول کنید.

 

۵. تمرکز بر آمادگی جسمانی
باید مراقبت سلامتی خود باشید. اگر سالم باشید می توانید در مورد هر چیزی به آینده فکر کنید . یک رژیم غذایی سالم، نوشیدن آب به اندازه کافی، گوش دادن به برخی موسیقی آرامش بخش، بازی با بچه ها، سعی کنید استراحت خوب و ورزش روزانه برای یک زندگی سالم داشته باشید.

باید شاد باشید و ذهنی قوی داشته باشید تا بتوانید با مشکلات و چالش های زندگی مبارزه کنید.

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن