اخبار بازیها

عنوان Cities: Skylines درکنار هفت بازی دیگر در ماه آوریل به سرویس گیم‌پس می‌آیند

[ad_1]

عنوان Cities: Skylines درکنار هفت بازی دیگر در ماه آوریل به سرویس گیم‌پس می‌آیند

به‌تازگی اعلام شد که ۹ بازی در پایان مارس سرویس گیم پس را ترک می‌کنند اما بازی‌های تازه چه خواهد بود؟ طبق اعلام مایکروسافت هشت بازی جدید در ماه آوریل به گیم پس می‌آیند.

مایکروسافت اخیرا یکی از هشت بازی که در ماه آوریل به سرویس گیم پس می‌آیند را معرفی کرده است. Cities: Skylines در ابتدای ماه آینده برروی ایکس‌باکس وان قابل بازی خواهد بود. در Cities: Skylines به شما اجازه داده می‌شود تا شهردار شهر رویایی خود باشید و بهترین و زیباترین شهر ممکن را ایجاد نمایید.

مایکروسافت هنوز هفت بازی دیگر را معرفی نکرده اما انتظار می‌رود در روزهای آینده و با نزدیک شدن به ماه آوریل شاهد معرفی آن‌ها باشیم.

1521731287 139 عنوان cities skylines درکنار هفت بازی دیگر در ماه آو - عنوان Cities: Skylines درکنار هفت بازی دیگر در ماه آوریل به سرویس گیم‌پس می‌آیند

همان‌طور که مایکروسافت از قبل اعلام کرده بود، عناوین انحصاری ایکس‌باکس وان از این به بعد به محض انتشار در سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرند و حال شاهد Sea of Thieves به عنوان اولین بازی این برنامه هستیم. در آینده نیز بازی‌های انحصاری جدید مایکروسافت مانند State of Decay 2 و Crackdown 3 راهی این سرویس خواهند شد.

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن