نقدها و بررسی‌های اولیه از عنوان Sea of Thieves منتشر شد (بروزرسانی شد)

[ad_1]

نقدها و بررسی‌های اولیه از عنوان Sea of Thieves منتشر شد (بروزرسانی شد)

یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان است. Sea of Thieves هم‌اکنون توسط تعداد زیادی از بازی‌بازان درحال تجربه است، بیایید نگاهی به نخستین نقدهای بازی بیاندازیم.

Sea of Thieves حقیقتا توجهات بسیاری به خود جلب کرده است. این بازی در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و بالاخره به‌صورت انحصاری برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت عرضه گشت.

استودیوی Rare تمامی تلاش خود را از ابتدای توسعه Sea of Thieves کرده تا بازخوردهای طرفداران را در آن جای دهد. از جلسات هفتگی Closed Beta تا آوردن تسترهای معروف برای آزمایش بازی‌شان. آن‌ها همچنین هرهفته در فروم فعال خود چیزی شبیه به صندلی داغ برگزار کردند که یکی از توسعه‌دهندگان Sea of Thieves به آنجا می‌آید و به سوالات طرفداران پاسخ می‌دهد.

درحال حاضر Sea of Thieves در دسترس ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ است، از آنجایی که بازی به‌صورت آنلاین تجربه می‌شود منتقدین نیز همزمان با بازی‌بازان مشغول تجربه Sea of Thieves هستند پس نقدهای بازی به آرامی انتشار می‌یابد.

در ادامه تعدادی از بررسی‌های اولیه منتقدین را برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا هر لحظه در جریان بازخوردهای Sea of Thieves باشید. این پست به‌مرور بروزرسانی خواهد شد و در پایان با پست نمرات تکمیل می‌شود.

IGN

اگر بخواهیم از نظر فنی صحبت کنیم، عنوان Sea of Thieves ویترینی طلایی از دستاوردهای هنری و طراحی است و شاهد گیم‌پلی‌ای هستیم که شاید در نگاه اول در دسترس و ساده بیاید اما پیچیدگی فوق العاده‌ خود را با کمی ماجراجویی نشان می‌دهد. 

Metro GameCentral

وقتی اینطوری از بازی تعریف میکنم حقیقتا احساس مسئول تبلیغات بازی بهم دست می‌دهد! اما حقیقت این است که Sea Of Thieves در هر بار تجربه یک داستان متفاوت و خاص است. در Sea of Thieves هیچ‌گاه دو بازی‌باز تجربه یکسانی نخواهند داشت! حتی زمانی که بی‌کفایتی مان را به‌طرز خجالت آوری در بازی نشان دادیم، عصبانی نشدیم بلکه خنده‌های بلندی داشتیم و از آن لذت بردیم. راستش را بخواهید نمی‌توانم از این بیشتر صبر کنم و باید به بازی برگردم!

Trusted Reviews

Sea of Thieves شبیه به هیچ‌یک از بازی‌هایی نیست که تا به حال تجربه کرده‌ام. این بازی بخش چندنفره‌ای را ارائه می‌کند که همزمان غیرقابل پیش‌بینی و مفرح است که در یک آن شما را به چنان خنده‌ و لذتی می‌اندازد که باورنکردنی‌ست. 

Attack of the Fanboy

یک روز را با Sea of Thieves گذرانده‌ایم و حسی که داریم این است که تقریبا هرچه که بازی داشته را تجربه کرده‌ایم. امیدواریم که در ادامه تجربه‌مان این تغییر کند چرا که این بازی حقیقتا پتانسیل بالایی دارد.

Destructoid

من Sea of Thieves خوشم آمده اما هنوز عاشق آن نشدم. بازی پتانسیل زیادی دارد و من به راحتی می‌توانم لیستی از آرزوها را به آن اضافه کنم که استودیوی Rare می‌تواند به آن اضافه کند و امید دارم که ویژگی‌های زیادی در دست تولید قرار دارد. در حال حاضر محتوای مورد ارائه توسط بازی آن‌چنان زیاد نیست و هرچه که تا به‌حال دید‌ه‌اید همان است، با یک پشتیبانی قوی، چیزی که بازی‌های مایکروسافت طول این سال‌ها دید‌ه‌ایم،  Sea of Thieves می‌تواند تبدیل به یک عنوان چندنفره عالی شود.

GamesBeat

امیدوارم که Rare برنامه‌های بیشتری برای آینده Sea of Thieves داشته باشد و لیست ماموریت‌های آن را گسترش دهد اما درحال حاضر من اجازه می‌دهم تا دنیای زیبای بازی و ویژگی‌های اجتماعی آن مرا درگیر خود کند.

در پایان نیز شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با Sea of Thieves به لینک‌های زیر رجوع کنید.

Sea of Thieves هم‌اکنون در دسترس ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ است. شما می‌توانید این بازی را با قیمت ۶۰ دلار خریداری کنید و یا با استفاده از سرویس گیم‌پس به تجربه آن بپردازید.

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن