God of War تنها در یک پلان روایت خواهد شد

[ad_1]

God of War تنها در یک پلان روایت خواهد شد

هرگاه خبر جدیدی از ویژگی‌های God of War منتشر می‌شود، خیالمان از بابت کیفیت بازی راحت‌تر و اشتیاقمان برای تجربه آن بیشتر می‌شود. حال کمپانی سونی ویدئویی را منتشر کرده است و ما را با یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد و البته جذاب این عنوان آشنا کرده است.

تا به اکنون می‌دانیم که بازی ارزش تکرار بالایی خواهد داشت و ‌می‌توانیم بعد از اتمام خط داستانی همچنان به گشت و گذار در جهان بازی بپردازیم، چراکه آیتم های زیادی برای کشف و تجربه وجود دارند. همچنین می‌دانیم بازی دارای درجات سختی متفاوتی خواهد بود و سلائق تمامی بازی‌بازان از افراد کژوال تا افراد هاردکور را دربرخواهد گرفت. اما اکنون با یکی از دیگر از ویژگی های منحصربه فرد بازی آشنا خواهیم شد.

در این ویدئو توضیح داده می‌شود که God of War چگونه تنها در یک پلان و به صورت پیوسته اجرا خواهد شد. این بدین معناست که از ابتدای بازی تا انتهای آن هیچ گونه توقفی در حرکت دوربین وجود ندارد و این بازی در تمامی صحنه‌ها، خواه میان پرده باشد خواه در طول مبارزات عظیم، تجربه‌ای یکپارچه را به ارمغان خواهد آورد و دیگر خبری از لودینگ‌های طولانی و آزاردهنده نیست.

آقای دوری آرازی (Dori Arazi) فیلمبردار God of War، در این ویدئو در رابطه با پروسه‌ی تک پلانه شدن بازی توضیحاتی را ارائه می‌دهد و این امر بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کردید. خصوصا وقتی صحبت از عنوانی به عظمت و گستردگی God of War می‌شود، انجام آن واقعا حیرت انگیز است.

شما در این ویدئو با پیچیدگی‌ها و مشکلات پیش روی تیم توسعه دهنده مواجه می‌شوید و نحوه بازی بازیگران را می‌بینید. در طی این پروسه بازیگران شروع به اجرا می‌کنند و آرازی میبایست بدون هیچ خطایی آن‌ها را با دوربین دنبال کند تا صحنه تمام شود. برای صحنه‌های بعدی نیز همین روند انجام می‌شود. سپس تیم برنامه نویسی تصاویر ضبط شده را به جهان خلق شده بازی منتقل می‌کنند. همه این موارد میبایست همزمان با هم و بدون کوچکترین اخلالی صورت پذیرد. به همین خاطر است که آرازی این پروسه را “تلاشی عظیم و بسیار دشوار ” می‌نامد.

آن چه که واضح است تیم سانتا مونیکا از پس این چالش برآمده‌اند و این پروسه الگویی خواهد شد برای ساخت بازی‌های آینده.

در ادامه می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

God of War در تاریخ ۲۰ آپریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود.

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن