تیترهای جالب

بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم

راه و بیراه

photo 2018 04 08 09 15 48 768x498 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم
«راه و بیراه» یک مجموعه ۲۴ قسمت است که از ۴ اپیزود ۶ قسمتی تشکیل شده است.  سه قسمت از این سریال اپیزودیک را داود بیدل ساخته است و  یک اپیزود ۶ قسمتی آن را دیگر کارگردانان تولید کرده اند.

داستان هر اپیزود فقط به جهت جغرافیایی تفکیک می‌شود یعنی قصه‌های هر جغرافیا است که مستقل است. در واقع هر کدام در یک استان اتفاق می‌افتد که این بخش ها شامل کردستان، شمال و کویر است.

«بیدل» کارگردان بخش هایی از این سریال در پاسخ به این سوال که آیا از بازیگران بومی استفاده کرده یا بازیگران پایتخت گفت: ما فقط در کردستان از بازیگران بومی استفاده کردیم آن هم به این جهت که من قبلا در کردستان فیلم ساخته‌ام اما اکثرا بازیگران ما از تهران دعوت به کار شدند. از جمله حمید ابراهیمی، فرهاد بشارتی، مهتاج نجومی، حسین توشه، سینا شفیعی، جعفر دهقان، خسرو احمدی، هادی دیباجی و ریحانه رضی از بازیگران حاضر در این مجموعه هستند.

داود بیدل در پایان اظهار داشت: تنها بازیگر مشترک ما در این سریال محمدرضا رهبری است که تقریبا در همه اپیزودها حضور دارد یعنی به عنوان نخ تسبیح وصل کننده همه اتفاقات در هر اپیزود است. همچنین ریحانه رضی و سینا شفیعی هم بین دو اپیزود در رفت و آمد هستند  و در واقع نقطه اتصال این دو اپیزود محسوب می‌شوند.

Capture 2018 04 08 11 00 09 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم

Capture 2018 04 08 10 59 51 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم Capture 2018 04 08 10 59 33 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم

ناگفته نماند سریال «راه و بی‌راه» از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت و جایگزین سریال پایتخت می شود.

عکسهای ریحانه رضی

ریحانه رضی بازیگر و همسرش 10 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم

ریحانه رضی بازیگر و همسرش 13 - بازیگران سریال راه و بیراه و خلاصه داستان فیلم
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن