تیترهای جالب

اسامی بازیگران فیلم خجالت نکش و خلاصه داستان

خجالت نکش   :

رضا مقصودی که پیش از این فیلم های سینمایی بسیاری را از  جمله «زخم زیتون»، «شیدا»، «مهر مادری»، «لیلی با من است» و «کوچه و موزه » «من سالوادور نیستم»، «اخلاقتو خوب کن»، «از رئیس جمهور پاداش نگیرید»، «همیشه پای یک زن در میان است»، نگاشته است اکنون در حال نوشتن داستان فیلم سینمایی خجالت نکش می باشد ؛ کرگردانی این فیلم را نیز رضا مقصودی بر عهده دارد .

خلاصه داستان فیلم سینمایی خجالت نکش :

فیلمی کمدی و طنز است و داستان زن و شوهر میانسالی را روایت می کند که در سن میانسالی به طور ناخواسته صاحب فرزند می شود و این ماجرا برای آن ها مشکلاتی را ایجاد میکند ؛‌و ان  ها از جود این بچه شرمگین وخجالت زده می شوند  و دعوایی میان آن دو راه می افتد.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش:

بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش هنوز به طور کامل انتخاب نشده اند ؛ اما طبق آخرین اخبار احمد مهران‌فر و شبنم مقدمی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. بازیگران دیگر نیز در روز های آینده به گروه خواهند پیوست.

اسامی عوامل فیلم سینمایی خجالت نکش:

سیدامیر پروین حسینی تهیه‌کننده «خجالت نکش» است. دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری، طراح گریم: محسن دارسنج، صدابردار: امیر حاتمی، دستیار اول کارگردان: حامد مختاری، مدیر تولید: سجاد رحیمی.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن