تیترهای جالب

فال یکشنبه 17 اردیبهشت 97 + فال pmc تمام ماه ها برای این هفته

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

کمی راه و روش خود را تغییر بدهید تا دیگران هم بتوانند شما را بهتر و بیشتر و درک کنند همه با شما دشمنی ندارند. به نصایح و گفته های دیگران درباره ی خود بیاندیشید و به نکته های مثبت عمل کنید. منتظر میهمانی باشید که در زندگیتان تاثیر بسزایی خواهد داشت. وقت خود را صرف افکار غیر عملی نکنید واقع بین باشید تا اوضاع روبه راه شود.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

در رفتارتان اندازه نگه دارید انقدر لطف نکنید تا متوقع بشوید. اگر قصد تغییر شغل دارید حالا بهترین زمان فرا رسیده است بهتر است از حرف زدن کم کنید و به عمل بیافزایید. حرمت شخصی را که از شما بزرگتر است را نگه دارید مبادا آنچه به ذهنتان می رسد به زبان بیاورید. بهتر است در صورت شروع بحث مکان را ترک کنید.

فال این هفته PMC برای متولدین خرداد:

این روزها در برابر یک معمای غیر قابل حل گیر کرده اید بهتر است اندکی از موضوع فاصله بگیرید بدین ترتیب واقعیت ها را بهتر می بینید. طبیعت در راه رسیدن به حقیقت می تواند یاری تان بکند. گاهی در طبیعت قدم بزنید و وقت خود را با گیاهان بگذرانید. به جای نگرانی خلاق باشید و به راه های نرفته فکر کنید.

فال این هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

اگر شده حتی برای اولین بار خودتان را تکرار نکنید.راجب حرفی که به شما زده می شود بیشنر فکر کنید. پیش از امضای قراردادی مراقب باشید که همه نکات ریز و درشت متن را بخوانید تا فردا پشیمان نشوید. با کسی که درباره تصمیمتان از شما انتقاد می کند بهتر رفتار بکنید.موضوعی را باید پیگیری می کردید که با سهل انگاری عقب انداخته اید.

فال این هفته PMC برای متولدین مرداد:

دوست خود را با یک لغزش از کوه اعتماد پرتاب نکنید. یادتان باشد شما هم گاهی ناخواسته در حق دیگران اشتباهاتی کرده اید هرقدر کمتر سخت بگیرید دنیا هم به شما کمتر سخت می گیرد. خریدتان را همین هفته انجام بدهید. برای جواب دادن به شخصی بهتر است عجله نکنید هنوز حرف هایی است که شما لازم است آن ها را بشنوید.

فال این هفته PMC برای متولدین شهریور:

دیگران تمایل دارند در انجام کارهایی که می کنید سهمی داشته باشند می توانید از ایده های آنها برای بهتر شدن کار کمک بگیرید. در کار گروهی درصد موفقیت شما بیشتر است.اگر قصد سرمایه گذاری دارید حالا فرصت مناسبی است آنچه را که نیاز دارید به کار بگیرید و امیدوار باشید شما اگر شک داشته باشید کارها درست پیش نمی رود.

فال این هفته PMC برای متولدین مهر:

با شخصی بحثی طولانی خواهید داشت سعی کنید تا حد امکان او را قانع و همراه کنید وگرنه تلاش هایتان به هدر می رود. در مورد مسئله ای اگر جواب شما منفی است این نه را همین امروز بگویید هم خودتان و هم دیگران را از بلاتکلیفی در بیاورید. از لحظه های زندگیتان استفاده کنید شما فقط یکبار به دنیا می آیید وقت هدر نکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین آبان:

جا به جایی مکانی خواهید داشت از حالا به فکر اسباب کشی باشید به جای خوبی خواهید رفت ازدواجی در خانواده پیش می آید . در مورد مسئله ای سعی کنید فرد مورد علاقه تان را کلافه نکنید دست از وسواس بردارید تا او هم بتواند راحت تر با شما برخورد کند. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید فعلا باید دست نگه دارید.

فال این هفتگی PMC برای متولدین آذر:

روز به روز قدرت خلاقیت شما بیشتر می شود به خودتان شک نکنید اما برای رسیدن به نیتی که در سر دارید باید راهی طولانی بپیمایید. نگذارید شهرت شما را از راه درست دور کند. اوقات لذت بخش و خوشی برایتان بوجود خواهد آمد. عشق برایتان مهمترین چیز در زندگیتان می شود از آن واهمه نداشته باشید.

فال این هفته PMC برای متولدین دى:

شخصی خوش گذران سر راهتان قرار می گیرد. چشمهایتان را باز کنید و خود را آلوده او نسازید. هیچ چیز تا زمانی که شما اجازه ندهید ترسناک نیست. سوالی از شما می شود، طفره نروید و جواب مشخصی بدهید تا شک و شبهه ها برطرف شود. خودتان را بی دلیل درگیر بازی ای که قواعدش را بلد نیستید نکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین بهمن:

شما بیشتر تمایل دارید تا به کس دیگری اتکا کنید. هیچگاه مستقل بودن را تجربه نکرده اید. بهتر است تغییر رویه بدهید. چون ممکن است روزی آن تکیه گاه دیگر وجود نداشته باشد. شما باید بتوانید روی پاهای خودتان بایستید. گذشته شخصی برای شما آشکار می شود. محرم بمانید و حرمت را نگهدارید. در همیشه روی یک پاشته نمی چرخد.

فال این هفته PMC برای متولدین اسفند:

موسیقی برای تغییر روحیه و حالتان بسیار خوب است. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. فقط به خاطر حرف دیگران عجول و شتابزده تصمیم نگیرید. نه تنها برازنده شما نیست، بلکه شما را به بازی خطرناکی می کشد که نهایتا منجر به از دست رفتن دوستی تان می شود. وارد بحثی شده اید که اتفاقا برای شما پایان خوشی دارد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن