آرشیو

ایجاد 700 موسسه و 100 هزار نگهبان محله

[ad_1]

حوادث

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان این‌که منشأ اقتدار پلیس سرمایه اجتماعی آن است ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان عنوان کرد .

به گزارش تیتر جالب، سردار محمد شرفی در بیست و چهارمین همایش عمومی فرماندهان و مدیران انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه کنترل ناآرامی‌های سال گذشته یکی از مأموریت‌های حجمی بود که پلیس استان آن را باتدبیر انجام داد، بیان کرد: روحیه اغناگری و قدرت خویشتن‌داری، تکریم ارباب‌رجوع و در عین حال اعمال قانون باعث کنترل این اوضاع شد.

وی منشأ اقتدار پلیس را، سرمایه اجتماعی آن دانست و گفت: اسلحه پلیس، منطق، قانونمداری و هوش پلیس است.

 وی با بیان اینکه موضوع برون‌سپاری در دستور کار نیروی انتظامی است، تصریح کرد: بسیاری از وظایف غیرضروری به بخش خصوصی واگذار شده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اظهار کرد: توسعه امنیت مردم پایه با راه‌اندازی 700 موسسه و 100 هزار نگهبان محله نیز اجرایی شده است ضمن اینکه به دنبال ارتقاء 50 درصدی این مهم هستیم.

شرفی ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان دانست و گفت: ناجا به دنبال حذف فیزیکی خدمات است .

وی در پایان با تأکید بر مراجعه 30 میلیون باری مردم در سال گذشته به کلانتری‌های کشور گفت: این امر رضایتمندی 89 درصدی مردم را در پی داشته است.

وی با بیان اینکه لرستان ازنظر شاخص‌های عملکردی نسبت به سایر استان‌های کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار است، از کاهش 8 درصدی انواع سرقت‌ها و  43 درصدی سرقت مسلحانه در لرستان خبر داد و گفت: سرقت مغازه نیز  18 درصد کاهش داشته  است.

وی با اشاره به کاهش 100 درصدی تجاوز به عنف و سرقت طلافروشی در استان افزود: برابر شاخص‌ها هر جا که آسیب‌های اجتماعی کم باشد، نرخ امنیت عمومی بالا خواهد بود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه پلیس لرستان نسبت به سال گذشته ارتقا داشته است گفت: ساختار، یکی از موانع مأموریتی در استان بود که فرماندهی انتظامی استان آن را به‌موقع شناسایی کرد، ضمن اینکه وضعیت ساختار استان نیز در کمیسیون ساختار ناجا در دست بررسی است.
پایان

[ad_2]

Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن