آرشیو

اپل پیش از عرضه آیفون ۶ از مشکل خم شدن آن اطلاع داشته است

[ad_1]

بله، متاسفانه حتی بزرگترین قهرمان زندگی هر کدام از ما لحظه ها و تصمیم هایی در زندگی داشته و گرفته که دوست ندارد حتی با خودش آن را مرور کند چه برسد که آن موضوع تبدیل به رسوایی شود. اپل این مدت دچار مشکلات و رسوایی هایی شده که شاید اگر برندهای دیگر با آن دست و پنجه نرم می کردند، جان سالم به در نمی بردند. از کند کردن عمدی آیفون های قدیمی با باتری مستهلک تا مشکلات متعدد iOS و حالا این رسوایی که نظر ما را نسبت به اپل کدر کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم دو مشکل پرفروش ترین موبایل هوشمند تمام تاریخ موضوعاتی ناخواسته بوده یا پیش از عرضه کاملا پیش بینی شده بوده است؟

نه من نه شما و نه تاریخ فراموش نمی کند که گلکسی نوت ۷ منفجر می شد اما چرا کاربران یک فرصت دوباره به سامسونگ دادند؟ چون این “اتفاق” بوده و هیچ عمد یا آگاهی پیش از عرضه وجود نداشت. مشکل کند شدن آیفون های قدیمی که حالا دستمایه تمسخر جدید سامسونگ شده است به این دلیل خیلی از کاربران را آزرد که کاملا عمدی بوده است و هیچ شفافیتی تا پیش کشف شدن توسط کاربران درباره آن وجود نداشت.

موضوعی که جدیدا درباره مشکل تاچ و خم شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس فاش شده است حتی به نظر ما دردناک تر است. در تحقیقات دادگاه پیرامون مشکل تاچ آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس مشخص شده که اپل پیش از عرض آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس کاملا متوجه ضعف در برابر خم شدن در این دو دستگاه بوده است. طبق اسناد داخلی اپل آن ها می دانسته اند که آیفون ۶ نسبت به آیفون ۵ اس تا ۳.۲ برابر در برابر خم شدن ضعیف تر است! توجه کنید، نه چند درصد، بلکه ۳.۲ برابر! این میزان برای آیفون ۶ پلاس برابر ۷.۲ برابر است!

آیفون ۶ نسبت به آیفون ۵ اس تا ۳.۲ برابر در برابر خم شدن ضعیف تر است!

دقیقا به همین دلیل مشکل تاچ آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس رخ می دهد! جالب اینجاست که اپل هیچگاه به صورت رسمی این مشکلات را نپذیرفت و حتی ویدیوهای غیر واقعی برای نشان دادن تست های کیفیت آن ها درباره آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس منتشر کردند این در حالی است که پیش از عرضه و ترند شدن Bendgate اپل کاملا متوجه این ضعف در طراحی بوده است. حتی پس از گسترش این ایراد آن ها عنوان کردند مشکل “به شدت کم یاب” است و برای مشکل تاچ عنوان می کردند که “دستگاه بارها روی سطح سخت ضربه دیده”.

چنین اقدامی برای چنین شرکتی در این سطح واقعا غیر قابل قبول است. جالب اینکه اپل پس از شیوع مشکلات متعدد بین کاربران، تصمیم به تغییرات در طراحی و تقویت این دو دستگاه میگیرد تا در آیفون ۶ اس آلومینیوم قوی تری استفاده شود!

طراحی آیفون ۶ از ضخامت کم تا نمایشگر بزرگ و شیشه ۲.۵D همه از مواردی است که هنوز با نگاه کردن به آن اپل را تحسین می کنیم اما این موضوع غیر قابل بخشش یا فراموشی است. شما چطور فکر می کنید؟ نظر شما درباره این حرکت اپل چیست؟

 

[ad_2]

Source link

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن