عباس شیطان صفت مرا به زور به خانه اش برد و لباس هایم را کند و ….

[ad_1]

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,عباس شیطان صفت مرا به زور به خانه اش برد و لباس هایم را کند

عباس شیطان صفت مرا به زور به خانه اش برد و لباس هایم را کند و …. | مرد شرور که یک تبهکار قدیمی است کارگر مغازه اش را هدف نیت شیطانی اش قرار داد.

به نقل از رکنا، این پرونده زمانی رقم خورد که پسر نوجوانی با مراجعه به دادسرای از سناریوی سیاه زندگی اش پرده برداشت.
این پسر که سهیل نام دارد به بازپرس گفت: روز گذشته یکی از همسایه هایمان که مرد شروری است با تهدید مرا سوار بر موتورش کردو به خانه اش برد و نیت شومش را در برابر التماس های انجام داد.
این جوان ادامه داد: مرد همسایه که یک مغازه سمساری دارد پس از آزار و اذیتش 200 هزار تومان پولی را که همراهم بود گرفت و تهدید کرد اگر از این ماجرا حرفی بزنم زندگی ام را به روز سیاه می کشاند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس به دستور بازپرس برای دستگیری این مرد شرور وارد عمل شدند.
تیم پلیسی خیلی زود عباس 33 ساله را در خانه ای که اقدام شیطانی اش را به اجرا در آورده بود دستگیر شد و زمانیکه پیش روی بازپرس پرونده قرار گرفت شروع به داستانسرایی کرد.
این مرد که سابقه شرارت، زورگیری و اختلاف بر سر نفقه دارد به ماموران گفت: سهیل مثل پسرم است و حتی با خرید موتور او را در مغازه ام مشغول به کار کردم و برای جابجایی وسایل سمساری از او کمک می گیرم و بابت این کار حقوق می گیرد اما وقتی دیدم با چند جوان شرور و تبهکار هم قدم شده است جلوی راهش را گرفتم.
وی افزود: جلوی راهش را گرفتم تا با این دوستان شرور رفت و آمد نداشته باشد و به همین خاطر 2 سیلی به گوشش زدم تا متوجه رفتارهایش شود و حالا او برای انتقام گیری این سناریو را مطرح کرده است.
بنا به این گزارش، بازپرس در این مرحله دستور بازداشت موقت عباس را صادر کرد تا تحقیقات تکمیلی برای صحت ادعاهای این متهم و ادعای پسر نوجوان مشخص شود.
http://www.aftabir.com

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن