دستگیری مرد پلیس نما در مشیریه

[ad_1]

حوادث

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری فردی که با پوشیدن البسه نظامی و پلیس و جعل عنوان اقدام به اخاذی از کسبه محدوده مشیریه کرده بود، خبر داد.

به گزارش سایت تیتر جالب، سرگرد فرهاد واقعی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی تماس کسبه محدوده مشیریه و اعلام اخاذی فردی تحت عنوان مامور انتظامی پلیس، تیمی از ماموران کلانتری 169 مشیریه به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور مأموران در محل افزود: با حضور مأموران در محل مشاهده شد که فردی با پوشیدن لباس نظامی و در دست داشتن بیسیم قلابی ضمن پرسه در محدوده مذکور از کسبه و اهالی محل به بهانه‌های واهی اخاذی کرده است که این اقدام به نارضایتی شهروندان و کسبه محل ختم شده است.

واقعی با بیان اینکه تحقیقات درباره این فرد آغاز شد، گفت: سرانجام مأموران با اخذ مجوز از مقام قضایی متهم را در همان محدوده شناسایی کرده و در حالی که با دیدن ماموران پلیس سعی در فرار داشت، دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه با اشاره به انجام بازجویی از این فرد تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و سوء استفاده از البسه و تجهیزات نظامی اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد و پس از آن  پرونده در اختیار معاون ارجاع دادسرای ناحیه 14 تهران قرار گرفت که در نتیجه دستور بازرسی از مخفیگاه متهم صادر و تیمی از مأموران به محل اعزام شدند که در بازرسی های انجام شده از محل سه دستگاه بیسیم، یک رشته دستبند فلزی و یک قبضه کلت کمری قلابی، کشف و ضبط شد.

پایان

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن