تیتر حوادث

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران

[ad_1]

انتظامی حوادث,پلیس راه فرماندهی انتظامی,تعطیلات,عید فطر,محورهای مواصلاتی,محورهای مواصلاتی استان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری و تعطیلات عید فطر خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا قدمی” با اعلام این خبر، اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری و ایام تعطیلات عید فطر محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12ظهر امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 27 خردادماه از محورهای”کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه” ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی، خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محورکرج – چالوس ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز پنج شنبه 24 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز جمعه 25 خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز پنج شنبه 24 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز جمعه 25 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز های پنج شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 6 صبح روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 12 روز یک شنبه 27 خردادماه از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه از”رودهن” به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 14 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه با اعلام ماموران مستقر در محل از ” آب اسک” به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، افزود: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت12 تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه و از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه در محور سوادکوه و فیروزکوه ممنوع است.

سرهنگ قدمی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 2182934 و 2182920 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن