تیتر حوادث

رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل | شاهین مرا به خانه خالی برد و ….

[ad_1]

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل,شاهین مرا به خانه خالی برد

رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل | دختر نوجوان که تصور می کرد پسر مجردی خواستگارش است در دام شیطانی مرد متاهل افتاد. این دختر که آبرویش در خطر بود با طرح شکایتی خواستار مجازات مرد فریبکار شد.

به نقل از رکنا، ترانه ۱۷ساله با گریه به بازپرس پرونده گفت: کلاس آخر دبیرستان بودم و برای آن که بتوانم در یک رشته خوب دانشگاهی قبول شوم در یک آموزشگاه تقویت دروس برای کنکور ثبت نام کردم. اما وقتی به کلاس های آموزشی می رفتم سعی می کردم با کمی آرایش و پوشیدن مانتوهای کوتاه زیباتر جلوه کنم. تا این که حدود ۲۰روز قبل وقتی از آموزشگاه بر می گشتم پسر جوانی در کنارم قرار گرفت و خود را شاهین مجرد و 23 ساله معرفی کردو سپس ادامه داد زیبایی و نوع پوشش من، او را تحت تأثیر قرار داده است و قصد دارد با من رابطه دوستی برقرار کند.ّآن روز تعریف و تمجیدهای شاهین باعث شد تا من به راحتی شماره تلفن همراهم را در اختیارش بگذارم. این گونه بود که رابطه من و او از طریق تلفن و ارسال پیامک های عاشقانه شروع شد، آن قدر جملات عاطفی و احساسی او مرا دگرگون کرده بود که خیلی زود به او وابسته شدم به طوری که به هیچ چیزی جز زندگی با شاهین نمی اندیشیدم. هنوز مدت زیادی از آشنایی ما نگذشته بود که با درخواست او و به بهانه رفتن به آموزشگاه با یکدیگر به کافی شاپ رفتیم. او با طرح نقشه ماهرانه ای و با بیان این که قصد ازدواج با مرا دارد، مرا به منزل یکی از دوستانش برد تا درباره ازدواج با یکدیگر صحبت کنیم. من هم که حرف های او را باور کرده بودم پذیرفتم. من که تحت تأثیر هیجانات دوران نوجوانی بودم کورکورانه همه حرف هایش را قبول کردم، او هم از همین موضوع و اشتباهات مکرر من سوءاستفاده کرد و در آن خانه تسلیم خواسته هایش شدم و تنم را در اختیارش قرار دادم اما بعد از آن که قربانی هواهای نفسانی شاهین شدم او چهره واقعی خودش را نشان داد و تازه فهمیدم که او مردی متاهل  است که ۲فرزند نیز دارد..
با این ادعا ها شاهین دستگیر شد و با اقرار به فریب ترانه رابطه را نپذیرفت و با قرار قانونی روانه زندان شد.
http://www.aftabir.com

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن