تجاوز وحشتناک به پسر نوجوان | مرد شیطان صفت مرا به خانه اش برد و ….

[ad_1]

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,تجاوز وحشتناک به پسر نوجوان,مرد شیطان صفت مرا به خانه اش برد

تجاوز وحشتناک به پسر نوجوان | مردی شرور پسر نوجوان را با تهدید چاقو هدف تجاوز قرار داد.

به نقل از رکنا، پسری که سامان نام دارد در شکایت خود گفت: روز گذشته یکی از همسایه هایمان که مرد شروری است با تهدید مرا سوار بر موتورش کردو به خانه اش برد که درآنجا با تهدید و زور مرا هدف نیت شومش قرار داد.
وی افزود: قادر پس از اجرای نقشه اش 200 هزار تومان پولی را که همراهم بود گرفت و تهدید کرد اگر از دستش شکایت کنم کاری می کند که هر روز آرزوی مرگ کنم من وحشت داشتم تا اینکه شنیدم قادر به تهران رفته است و شاید تا یک ماه برنگردد بخاطر همین جرات کردم شکایت کنم.
با دستور قاضی پلیس خیلی زود قادر را ردیابی کرد و وقتی او برگشته بود تا با جمع کردن وسایلش به تهران برود او را دستگیر کرد.
قادر که بررسی ها نشان می داد شرور است و به زندان هم افتاده است در بازجویی ها گفت: مدتی بود که سامان با شرورهای محل که اهل درگیری و خلاف هستند رفت وآمد داشت به همین خاطر وقتی این پسر نوجوان را دیدم 2 سیلی به صورتش زدم و خواستم تا دیگر با این افراد نباشد که زندگی اش خراب شود.
وی افزود: سامان پسر خوبی است و چون برای من مهم است برایش یک موتور خریدم تا عنوان شاگرد در مغازه ام  کار می کند حالا که می بیند می خواهم از به تهران بروم و او را با خودم نبرم می خواهد تا انتقام آن 2 سیلی را از من بگیرد.
بنابه این گزارش، تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
http://www.aftabir.com

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن