تیتر حوادث

توضیحات پلیس آگاهی درباره قتل‌های خانوادگی/خانواده‌ها اختلافات خود را در مراکز رسمی مشاوره حل کنند

[ad_1]

انتظامی حوادث,قتل‌های خانوادگی,سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ,سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص بروز قتل‌های خانوادگی گفت: عوامل خانوادگی و اجتماعی در بروز قتل‌های خانوادگی بسیار مهم است، به هر شکل یکی از راه‌های کاهش قتل‌های خانوادگی این است که وقتی اختلافی بین اعضای خانواده وجود دارد، بهتر است این مشکلات را با مراجعه به مراکز مشاوره رسمی حل کنند، تا متاسفانه شاهد چنین مواردی نباشیم.

سرهنگ حمید رضا یاراحمدی (سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اقدام به سرقت معتادان گفت: افراد معتادی که اقدام به دزدی نیز می‌کنند، توسط اداره مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ دستگیر و به مراکز بازپروری تحویل داده می‌شوند.

وی ادامه داد: زمانی که این افراد در دوره بازپروری هستند، بر اساس ضوابط یک دوره مشخص است و متاسفانه برخی از این افراد پس از آزادی، دوباره وارد چرخه قبلی می‌شوند و برای تهیه مواد دوباره اقدام به سرقت می‌کنند، لذا ما در پلیس آگاهی با سرقت این افراد برخورد می‌کنیم.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنین در خصوص بروز قتل‌های خانوادگی گفت: عوامل خانوادگی و اجتماعی در بروز قتل‌های خانوادگی بسیار مهم است به هر شکل یکی از راه‌های کاهش قتل‌های خانوادگی این است که وقتی اختلافی بین اعضای خانواده وجود دارد، بهتر است این مشکلات را با مراجعه به مراکز مشاوره رسمی حل کنند، تا متاسفانه شاهد چنین مواردی نباشیم.

سرهنگ یاراحمدی در پاسخ به سوالی درباره آمار قتل‌های خانوادگی در سه ماه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته گفت: آمار این مدت طبیعی است و در سال‌های قبل نیز به همین منوال بوده و چنین مواردی را مشاهده کرده‌ایم.

[ad_2]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن