جزئیات انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب

جزئیات انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب

انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب
انفجار در مجموعه ورزشی انقلاب

به گزارش “ورزش سه”، عصر روز گذشته و در حالی که 3 کارگر مشغول تعمیرات در محل موتورخانه آکادمی ملی المپیک بودند، انفجار مهیبی رخ داد که هنوز دلیل قطعی آن اعلام نشده است. البته به گفته مسئولان احتمالا نشتی گاز باعث انفجار چیلر در این موتورخانه شده و حادثه تلخی را رقم زده است.


این اتفاق در حالی رخ داد که هر 3 کارگر حاضر در موتورخانه پیمانکار بودند و جزو نیروهای مجموعه انقلاب یا آکادمی ملی المپیک محسوب نمی شدند، در دم جان باختند.


بلافاصله بعد از حادثه مامورین آتش نشانی در محل حاضر شدند و اجساد آن 3 کارگر هم به بیرون منتقل شد.


با وجود اینکه موتورخانه آکادمی ملی المپیک به طور جدی مورد آسیب قرار گرفته و نیاز به تعمیرات اساسی دارد؛ اما خوشبختانه این انفجار به بخش های دیگر آکادمی و مجموعه انقلاب آسیبی وارد نکرده است.

موتورخانه دقیقا جنب خوابگاه بسیاری از ورزشکاران واقع شده و این حادثه تلخ که شاید به خاطر یک بی احتیاطی رخ داده، می توانست تبعات بدتری را به همراه داشته باشد و به یک فاجعه در آستانه بازی های آسیایی تبدیل شود.


البته بلافاصله بعد از رخ دادن این انفجار با دستور مسئولان اکثر ورزشکاران حاضر در آکادمی به مکان دیگری منتقل شدند. رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک تا آخرین ساعات شب گذشته در محل حاضر بود و اوضاع را بررسی کرد.

از صبح امروز نیز شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک در آکادمی حاضر شده و به همراه سایر مسئولان در حال بررسی علت ماجراست.


نیروی انتظامی هم ظهر امروز با حضور در محل گزارش دقیق حادثه را از شاهدان و مسئولان دریافت کرد.

خیلی از تاسیسات آسیب دیده به بیرون موتورخانه منتقل شده و از دور هم آثار انفجار در داخل موتورخانه مشخص است.


البته آکادمی ملی المپیک به دلیل آسیبی که به موتورخانه وارد شده، با برخی مشکلات مواجه است و شاید ورزشکاران نتوانند برخی خدمات را تا چند روز دریافت کنند.


به هر حال این اتفاق تلخ که ممکن بود به یک فاجعه تبدیل شود، باید بررسی دقیق و دلایل آن مشخص شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن