تیترهای جالب

بیوگرافی و عکسهای اتیه دنیز (Atiye) خواننده زن اهل ترکیه

آتیه دنیز، در ۲۲ نوامبر ۱۹۸۸ در شهر برمن آلمان متولد شد. بیشتر دوران کودکی خود را در کشورهای آلمان، ترکیه و آمریکا به سر برد. او هنر را در CKE در حالی که او در هلند زندگی می‌کرد مطالعه کرد، و درس خوانندگی را در برمن یادگرفت.

اتیه دنیز

این هنرمند تحصیلات متوسطه خود را در آلمان تمام کرد و در سال ۲۰۰۸ به‌طور دائم به ترکیه نقل مکان کرد و هنوز هم آموزش آواز خود را با Askin Metiner(آموزگار باریتون از دولت اپرا و باله آواز) ادامه داد.

اولین آلبوم او Gözyaşlarım اشک در سال ۲۰۰۷ تولید شد، وقتی که آتیه دنیز تنها ۱۷ سالش بود.

اتیه خواننده ترکیه ایی

این آلبوم شامل اشعار ترکی و انگلیسی بود، و او در مدت بسیار کوتاهی آمار بسیار بالای بازدید یوتیوب را با اولین ویدئو خود Don’t Think فکر نکن بدست آورد. او در سال ۲۰۰۷ جایزه بهترین و پر رونق‌ترین هنرمند زن در کرال تی وی و ویدئو و جوایز موسیقی را با این ویدئو به دست آورد.

آتیه دنیز

آلبوم دوم آتیه دنیز به نام Atiye آتیه توسط Iskender Paydaş اسکندر پایداش تولید و در ژانویه ۲۰۰۹ منتشر شد. اولین ویدئو کلیپ آلبوم Muamma معمّا و دومین کلیپ آن Salla لرزش نام دارد که به سرعت رتبه یک را در موسیقی تلویزیونی و لیست‌های رادیویی کسب کرد. چهارمین ویدئو کلیپ آلبوم که Kal ماندن نام داشت که آن را با Teoman تئومان دو نفری اجرا کردند. این ویدئو از طریق اینترنت به نقاط بالا در لیست قانونی صحنه‌های موسیقی ترقّی کرد و موسیقی تیتراژ یکی از سریال‌های تلویزیونی بسیار محبوب در این دوره شد.

عکسهای اتیه دنیز

آتیه دنیز

آتیه دنیز آتیه دنیز آتیه دنیز اتیه دنیز اتیه دنیز اتیه دنیز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن