" />معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی - تیتر جالب

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

[ad_1]

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

مجموعه : اخبار تکنولوژی و فناوری
معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی 

امروز بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی رابه شـما معرفی میکنیم، این برنامه ها هم مناسب عکاسی اند و هم دارای ویرایش گرهای جالب و کاربردی هستند، مـا هرروز عکسهای سلفی ثبت می‌کنیم. چـه در وقتی سرکار هستیم، چـه در خانه و چـه در مسافرت ها و میهمانی ها. پس بهتر اسـت تصاویری باکیفیت داشته باشیم تا بعد ها از دیدن شان بیشتر لذت ببریم. با به گزارش سایت تیتر جالب همراه باشید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

ازآن جاییکه تعداد اپ های منتشر شده برای گرفتن سلفی های جذاب بسیار اسـت، پیدا کردن بهترین گزینه کمی مشکل بنظر می‌رسد. برنامه های سلفی که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم از محبوب ترین اپلیکیشن ها در گوگل پلی هستند. تا پایان با مـا همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن ها برای ثبت سلفی های زیبا آشنا شوید.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی B612

با استفاده از اپلیکیشن B612 می‌توانید از افکت های ریل تایم روی سلفی های مختلف خود لذت ببرید. بعنوان مثال قادر هستید افکت های ریل تایمی انتخاب کنید کـه روی محیط اطراف و یا مستقیماً روی چهره شـما تأثیر داشته باشند. خوشبختانه B612 طیف وسیعی از افکت های متنوع و جذاب را برای ثبت سلفی های زیبا در اختیار کاربران قرار داده اسـت.

 

افکت های ریل تایم چیزهایی مثل چهره گربه، گل های درخشان، عینک های مختلف، گوش حیوانات، سیبیل، جواهرات و… را روی صورت شـما ترسیم می نمایند. ضمناً قادر خواهید بود بـه صورت همزمان دو نوع افکت روی سلفی خود داشته باشید. اگر می‌خواهید سلفی خودرا ساده نگه دارید و از یک فیلتر معمولی استفاده کنید، B612 دارای تعدادی فیلتر زیبا اسـت کـه میتواند بـه عکسهای سلفی شـما جلوه ای خاص ببخشد.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

مزیت ذخیره خودکار نیز سبب میشود تا هیچ گاه سلفی های خودرا از دست ندهید. در ادامه قادر هستید صدای شاتر دوربین را نیز از بخش تنظیمات قطع کنید. مزیت ذخیره خودکار نیز سبب می‌شود تا هیچ گاه سلفی های خودرا از دست ندهید. B612 بـه کاربران این اجازه را میدهد تا سلفی های خودرا در نسبت های مختلف مانند ۱:۱، ۹:۱۶ یا ۳.۴ ثبت نمایند.

 

قابلیت ساخت سبکهای مختلف کلاژ و آپلود عکسهای از گالری تلفن هوشمند و اضافه کردن فیلترهای مختلف به آن از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن بشمار می‌روند. افکت های ریل تایم این برنامه را از دیگر ابزار متمایز می‌کند و سبب می‌شود تا سلفی های منحصر به فردی ثبت نمایید. عدم توانایی در رفع برخی مشکلات موجود در عکسهای میتواند از جمله ضعف های B612 باشد.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی YouCam Makeup: Selfie Camera

در YouCam Makeup نه تنها طیف وسیعی از فیلترها در اختیار شـما قرار دارد، بلکه میتوانید بدون داشتن آرایش صورت نیز بسیار زیبا بنظر برسید. بـه عبارت دیگر کاربران قادر هستند آرایش صورت رابه صورت ریل تایم اضافه و اقدام بـه ثبت سلفی کنید؛ هم چنین قابلیت اضافه کردن افکت های آرایشی بـه عکسهای موجود در گالری تلفن های هوشمند نیز دراین اپلیکیشن تعبیه شدت اسـت.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

کاربران قادر هستند آرایش صورت رابه صورت ریل تایم اضافه و اقدام به ثبت سلفی کنید. در رابطه با همین موضوع می‌توانید زمینه صورت، سرخی صورت، رنگ چشم، رنگ لب، خط چشم، مژه و سایه چشم را تغییر دهید. مزیت استفاده از دوربین عقب برای قرار دادن افکت های آرایشی روی چهره افراد دیگر نیز از جمله قابلیت های YouCam Makeup اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی Sweet Selfie

کاربران می‌توانند از اپلیکیشن Sweet Selfie برای اضافه کردن افکت های ریل تایم به سلفی های خود استفاده کنند. با دانلود این اپلیکیشن و استفاده ازآن قادر هستید افکت های ریل تایم جذاب مانند ستاره ها، ریزش برف و… رابه سلفی های خود اضافه و از دیگر پس زمینه های آن بهره ببرید. Sweet Selfie بـه کاربران این اجازه را می‌دهد تا از عکسهای سلفی خود کلاژ تهیه نمایند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

برخلاف اپلیکیشنی چون Candy Camera کـه دارای محدودیت ۲ ثانیه ای بین ثبت هر سلفی اسـت، Sweet Selfie شـما را قادر می سازد تا هر زمان که حاضر بودید سلفی مورد نظر خودرا ثبت نمایید. هم چنین گزینه ای برای تغییر دوربین از جلو بـه عقب نیز وجوددارد. بدین ترتیب میتوانید از افکت های موجود بـه هنگام گرفتن عکس از دوستان خود نیز استفاده کنید. برای زیبایی سلفی های خود هم می‌توانید تنها یک مقیاس از ۱ تا ۴ را استفاده کنید.

 

قابلیت های مطلوب ارائه شده توسط این اپلیکیشن سبب شده تا خیل عظیم کاربران ازآن استفاده کنند. این درحالی اسـت که اپلیکیشن مذکور پس از ثبت سلفی شـما را قادر می سازد تا سیاهی های دور چشم، کک های صورت و… را حذف نموده و آنها را اصلاح نمایید. ویژگی های Sweet Selfie بـه مراتب از Candy Camera کمتر بوده اما استفاده ازآن برای ثبت سلفی های زیبا ساده تر اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی Candy Camera

Candy Camera بـه لحاظ دارا بودن ویژگی های بسیار جذاب جزو اپلیکیشن هایی اسـت کـه استفاده ازآن رابه هر کاربری پیشنهاد می‌کنیم. در رابطه با همین موضوع امکان انتخاب فیلتر های متنوع در سه بخش مجزای Classic ،Selfie و Unique برای کاربران فراهم شده اسـت. این اپلیکیشن نقش بـه سزایی را در زیباتر شدن سلفی های شـما بازی می‌کند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

در همین رابطه می‌توانید از گزینه هایی چون سایه چشم، رژ لب، سفید کردن دندان ها، خط چشم، ریمل/مژه/ابرو و… استفاده و پس از ثبت چند سلفی یک کلاژ برای بـه اشتراک گذاری با دوستان خود ایجاد کنید. در ادامه قادر خواهید بود با استفاده از استیکرهایی چون گل، قلب، عینک و… سلفی های خودرا جذابتر از گذشته نمایید. Candy Camera این امکان رابه شـما می‌دهد تا:

 

بـه هنگام ضبط ویدیو از استیکرها، فیلترها و هر آنچه کـه دوست دارید استفاده و انها رابه ویدیوی خود اضافه کنید. Candy Camera بعنوان یک ویرایشگر نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. کاربران هم چنین میتوانند از Candy Camera بعنوان یک ویرایشگر تصویر برای ویرایش سلفی هایی کـه در گالری گوشی وجوددارد نیز استفاده کنند. با استفاده از اینبخش قادر هستید:

 

جلوه های نوری، قاب ها و برچسب های گوناگون رابه عکسهای خود اضافه نمایید. در ادامه فیلترها، ابزار ویرایش اولیه و ابزار تقویت زیبایی نیز در اختیار کاربران قرار دارد. تنها ویژگی قابل بحث این اپلیکیشن گزینه ای برای تغییر ظاهر شـما اسـت. بعنوان مثال میتوانید کاری کنید کـه بلندتر از گذشته بنظر برسید. اگر بـه دنبال یک اپلیکیشن سلفی با خیل عظیم امکانات هستید استفاده از Candy Camera رابه شـما پیشنهاد می‌کنیم.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی Frontback

یکی از ویژگی های جذاب Frontback آن اسـت کـه بـه کاربر اجازه می‌دهد بـه غیر از گرفتن سلفی، موقعیت رو بـه روی خودرا با دوربین اصلی نیز ثبت کند. بـه عبارت دیگر Frontback بـه صورت همزمان از شـما با استفاده از دوربین سلفی و از منظره ای کـه در مقابل تان قرار دارد با استفاده از دوربین عقب عکس می‌گیرد و سپس یک کلاژ دو بخشی ایجاد می‌نماید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

قابلیت فعال و غیر فعال کردن فلاش، جا بـه جایی بین دوربین عقب و جلو، استفاده از حالت تایمر، عوض کردن کادر عکسهای ثبت شده با دوربین عقب و سلفی و حتی قابلیت ثبت عکس تکی نیز از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن جذاب اسـت. شبکه اجتماعی Frontback جایی اسـت کـه کاربران عکسهای دوگانه شان را بین دیگر افراد بـه اشتراک می گذارند. برای ورود بـه اپلیکیشن نیازی بـه حساب کاربری نخواهید داشت.

 

اما همین کـه بـه بخش بـه اشتراک گذاری و اجتماعی آن میرسید، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. شبکه اجتماعی Front back جایی اسـت کـه کاربران عکسهای دوگانه شان را بین دیگر افراد بـه اشتراک می گذارند تا لایک بگیرند و بـه تعداد دنبال کنندگان شان بیفزایند. استفاده از هشتگ نیز کار را برای یافتن عکسهای دلخواه و جذاب آسان تر میکند.

 

برنامه ویرایش عکس سلفی PIP Camera

PIP Camera یکی از اپلیکیشن های منحصر بـه فردی اسـت کـه در زمینه ثبت عکسهای سلفی می‌تواند هر کاربری رابه خود جذب کند. این ابزار امکان افزودن افکت های تصویر در تصویر را برایتان بـه ارمغان می آورد تا بتوانید سوژه هایتان را در اجسام مختلفی مثل لیوان، بطری های شیشه ای، ذره بین و حتی جلد مجلات و روزنامه ها منعکس کنید. این اپلیکیشن امکانات ویرایشی مطلوبی را در اختیار کاربران می‌گذارد.

 

و برای عکاسی و ویرایش عکسهای نیز بـه ۴ بخش کلی تقسیم بندی میشود. اپلیکیشن PIP Camera دارای فیلترهای هنری فراوان اسـت کـه میتواند در کمتر از یک ثانیه عکسهای عادی شـما رابه عکسهای هنری تبدیل نماید. با استفاده از فیلترهای کارتونی و طنز نیز می‌توانید جلوه های خنده داری بـه عکسهای سلفی خود ببخشید. PIP Camera دارای یک ادیتور حرفه ای برای ویرایش عکسهای اسـت.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

دربخش Magazine، پس زمینه هایی از مجلات و روزنامه ها در اختیار دارید تا عکس هایتان را تیتر یک آنها مبدل سازید. PIP Camera برای ساخت عکسهای کلاژ هم امکانات بسیار کاملی دارد کـه می‌توانید با مراجعه بـه منوی Collage بـه آنها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ها PIP Camera دارای یک ادیتور حرفه ای برای ویرایش عکسهای اسـت کـه با استفاده ازآن میتوانید گزینه هایی چون:

 

فیلتر، متن و افکت های موزائیکی رابه عکسهای خود اضافه و بـه تنظیم نور، رنگ و کادر عکسهای بپردازید. اپلیکیشن فوق حالا میلیون‌ها کاربر دارد و با بـه روز رسانی های متعدد توانسته خودرا بعنوان یکی از اپلیکیشن های حرفه ای عکسبرداری «بـه خصوص ثبت سلفی های جذاب» مطرح نماید. همان طور کـه گفته شد سلفی هایی هستند کـه ممکن اسـت عاشق انها شوید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

و یا بر اثر کینه زیاد از آنها در کمتر از چند ثانیه اقدام بـه حذف شان نمایید. در همین رابطه استفاده از اپلیکیشن های مختص بـه ثبت عکسهای سلفی میتوانند گام مهمی در جهت زیباتر شدن اینگونه عکسها بردارند. وجود فیلترهای متنوع و گوناگون و افکت های ریل تایم سبب شده اند تا امروزه با سلفی های جذاب و جالبی رو بـه رو باشیم.

 


 

و در ادامه سلفی های بی روح خود را زیبا کنید

تا بحال هزاران مقاله درباره انقلاب سلفی نوشته شده، بهمین خاطر قصد ندارم دوباره دراین مورد برایتان مطلب بنویسم. مسلما شـما هم مانند میلیون نفر دیگر دوست دارید از خود سلفی بگیرید ودر شبکه های اجتماعی بـه اشتراک بگذارید. اما اگر دوربین گوشی همراهتان آن زیبایی راکه انتظارش را دارید ثبت نکند چـه؟ اینجاست کـه چند نرم افزار میتوانند کمک تان کنند.

 

با موفقیت شبکه اجتماعی اینستاگرام موجی از نرم افزار های ادیت عکس ظهور کردند. عده ای از این برنامه های همه ی منظوره هستند، یعنی از عکسهای خودتان تا مناظر را میتوانید با آنها ویرایش کنید. بیشتر مـا دوست داریم سلفی کـه می‌گیریم خاص باشد، اما فیلترهای اینستاگرام نمیتوانند شـما را از شر جوش ها یا چین و چروک ها خلاص کنند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

برنامه هایی کـه امروز میخواهم بشما معرفی کنم صورتتان را تمیز میکنند و بـه بهترین شکل نشانتان می‌دهند. پس خودرا آماده کنید تا قبل از بـه اشتراک گذاشتن عکستان از این ۱۱ برنامه کمک بگیرید، فقط یک لطفی بکنید و از همه ی آنها یکجا استفاده نکنید، فراموش نکنید کـه هیچ سلفی ارزش انقراض نسل بشر را ندارد!

 

برنامه ویرایش عکس Perfect365

وقتی می فهمید برنامه ای کـه استفاده می‌کنید توسط خواهران کارداشیان زیاد استفاده میشود، متوجه می‌شوید کـه سلفی های خوبی ازآن در می‌آید. Perfect365 یک برنامه رایگان اسـت کـه روی آیفون، اندروید و حتی ویندوز فون ها در معرض اسـت، این برنامه ۲۰ ابزار ویرایش عکس دارد کـه میتوانند سلفی کـه میگیرید را فوق العاده باکیفیت کنند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

امکانات پایه ای این برنامه صاف کردن پوست، از بین بردن جوش ها و چین و چروک، و هم چنین از بین بردن پف و تیرگی زیر چشم اسـت. اما قابلیت های حرفه ای و پیشرفته ترش واقعا قابل توجه اسـت. می‌توانید ساختار صورت خودرا تنظیم کنید، آرواره را کوچک کنید و حتی سایز چشم ها را افزایش دهید. قابلیت های میکاپ برنامه نیز بسیار قوی هستند، و انواع ظاهرهای آرایشی را ارائه میدهند.

 

برنامه ویرایش عکس CreamCam

کسانی کـه جدا معتاد سلفی گرفتن هستند می‌دانند این برنامه چقدر مفید اسـت و برای ترمیم و زیبا کردن پوست بسیار کاربردی اسـت. کار کردن با برنامه فوق العاده ساده اسـت، فقط کافیست انگشت خودرا روی تصویر بکشید تا روشنایی و بلور تصویر تنظیم شود.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

می‌توانید بـه اسانی موارد اضافی روی صورت را صاف کنید. نمیتوانید همزمان روی چندین عکس کار کنید ولی همان یک عکس هم کافیست. سادگی و کاربردی بودن CreamCam مسلما آنرا تبدیل بـه یکی از پایه های اصلی سلفی گرفتنتان می‌کند. این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس ModiFace Photo Editor

تعداد زیادی از این برنامه ها بیشتر سطح گرا هستند، از الگوریتم های ساده استفاده می‌کنند تا نویز تصویر را بگیرند، مانند لکه و چین و چروک روی پوست. اما اگر چیزی بیش از این ها ناراحتتان می‌کند چـه؟ ModiFace Photo Editor دراین زمینه ابزاری قوی را در اختیار کاربر قرار داده، طوری‌که میتوانید ساختار چهره رابه کل تغییر دهید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

چشم درشت یکی از استاندارد های برنامه های سلفی اسـت، اما ModiFace این اجازه رابه شـما میدهد کـه بینی خودرا دست کاری کنید، لبها را تنظیم کنید و حتی انحنا فک و چانه را نیز تغییر دهید. هم چنین افکت های میکاپ فراوانی دارد کـه کمک میکند سلفی فوق العاده از خود ثبت کنید. این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Facetune

این برنامه بسیار قوی شاید جواب مشکلات تمام عکس هایتان باشد. Facetune حاوی مجموعه ای از ابزارهای نیرومند اسـت کـه کمک می‌کند لکه ها و چین و چروک را پاک کنید، دندان ها را سفید کنید، و از مو های خاکستری خود خلاص شوید. اگر بـه دنبال تغییرات سنگین هستید، ابزار تغییر شکل این امکان رابه شـما میدهند کـه در عکس ساختار صورت را نیز دست کاری کنید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

حتی میتوانید در عکس فوکوس و عمق تصویر اعمال کنید و هر چیزی غیر خودتان را تار کنید. این برنامه یکی از گرانقیمت ترین برنامه ها دراین فهرست اسـت. تنها ایرادی کـه میتوان بـه برنامه گرفت این اسـت کـه یادگیری استفاده از تمام قدرت آن کمی دشوار اسـت. Facetune برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Bestie

تعداد زیادی از برنامه هایی کـه دراین فهرست معرفی شده اند بشما این اجازه را میدهند تا بیش از حد در عکس خود دست ببرید و تغییرش دهید. اما Bestie کـه سازندگان برنامه ی مشهور Camera360 ساخته اند، بیشتر سعی در واقعی ماندن عکس دارد.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

بله این برنامه هم کمکتان می‌کند پوست خودرا تمیز کنید، اما چیزی کـه دراین بین جالب اسـت چیدمان فیلترهاست، هر کدام بـه اسم یک زن مشهور نام گذاری شده اسـت. این برنامه برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Photowonder

این برنامه در حال حاضر توسط بیش از ۱۰۰ میلیون نفر استفاده میشود. بر خلاف برنامه های دیگر کـه ابزارهای مختلف و متناسب با انواع عکس را ارائه می‌دهند، Photowonder کاملا درباره صورت انسان اسـت. گزینه More Beautiful دراین برنامه این اجازه رابه کاربر می‌دهد تا صورتش را لاغر تر کند، لکه ها را تمیز کند، و چند کار دیگر « نمیتونم بگم ».

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

شاید نتیجه کمی غیر طبیعی جلوه کند اما ارزش یک تاچ راکه دارد!. ویژگی های مناسبتی مانند هالووین و موارد دیگر نیست بـه برنامه اضافه میشود. Photowonder برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Spring

تعداد زیادی از این برنامه ها صورت محور هستند، و بی دلیل هم نیست. اگر فضای تصویر محدودی در اختیار داشته باشید مسلما میخواهید ویژگی های متمایز خودرا نشان دهید. اما اگر عکستان تمام قد اسـت، Spring برنامه ای اسـت کـه خیلی بـه دردتان میخورد. این برنامه می‌تواند سایز بدن‌تان را تغییر دهد، لاغر و خوش فرم نشانتان دهد، قدتان را بلند کند و فرم صورتتان را نیز دست کاری کند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

صورت خود و دو طرف بدن را علامت گذاری کنید، تا الگوریتم های نیرومند این برنامه بدون این کـه تصویر پس زمینه را خراب کنند امکان تنظیم بدن را در اختیارتان بگذارند. بدن تان را میتوانید وسیع تر هم بکنید اما فکر نکنم کسی زیاد دنبال چنین چیزی باشد!. این برنامه برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس YouCam Perfect Selfie

YouCam بعنوان یک برنامه رایگان امکانات بسیار قدرتمندی دارد. ابزار صورت محور این برنامه عالی کار می‌کنند. ابتدا با ابزار airbrushing روی صورت خود کار کنید تا کاملا بی نقص شود، سپس با استفاده از فیلترهای مختلف برنامه درخشندگی ها و تشعشع های ناخواسته را از بین ببرید.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

بر خلاف خیلی از برنامه های دیگر YouCam می‌تواند دریک تصویر روی چند چهره تنظیمات جادویی اش را انجام دهد، پس سلفی های گروهی نیز می‌توانند زیباتر از انچه هستند شوند. یک ویژگی کـه برنامه را بسیار خاص می‌کند قابلیت تشخیص اشیا اسـت – دراین ویژگی اشیاء پس زمینه خودکار حذف یا تار میشوند. انواع استیکر ها و مواردی کـه عکس رابا نمک می‌کند نیز در برنامه وجوددارد. این برنامه برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Beauty Plus

این برنامه در ژاپن و تایلند طرفداران بسیاری دارد، و می‌تواند عکسهای بسیار باکیفیتی نیز ارائه دهد. برای کار کردن باید عکس رابا خود برنامه بگیرید – نمی‌توانید از گالری دوربین عکس ایمپورت کنید – اما الگوریتم های برنامه بـه خوبی عکستان را تمیز می‌کنند و اثری از لکه ها و چین و چروک ها باقی نمی گذارند.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

برنامه سیستم تصحیح رنگ ندارد بنابر این اگر در عکسی کـه میگیرید نور کافی نباشد ممکن اسـت نتیجه چیزی عجیب‌وغریب شود. هم چنین این برنامه رایگان نیست ولی امروزه همیشه راهی برای دور زدن برنامه ها وجوددارد. Beauty Plus برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس CamMe

CamMe یک ویژگی منحصر بفرد کاملا محسوس نسبت بـه دیگر برنامه های مشابه خود دارد. وقتی سلفی می‌گیریم همیشه یک دستمان گیر زدن دکمه عکس گرفتن اسـت و همین باعث می‌شود نتوانیم ژست های زیادی بگیریم و یا عکسمان بـه شکلی غیر طبیعی شود.

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

CamMe یک سیستم تشخیص خیلی باحال دارد کـه می‌توانید گوشی را روی یک پایه یا هر جای دیگر قرار دهید و با قرار گرفتن جلوی آن تنها با باز و بسته کردن مشت خود عکس بگیرید. باز و بسته کردن مشت فرصت سه ثانیه ای بشما میدهد تا ژست بگیرید. این برنامه برای اندروید و iOS عرضه شده اسـت.

 

برنامه ویرایش عکس Selfie

بله برنامه ای هست کـه فقط اسمش Selfie « سلفی » اسـت. احتمالا سازندگانش میخواستند با نخستین جست‌وجو برنامه شان دانلود شود! اما برنامه ای کـه ساختن واقعا ویژگی های زیادی دارد، سلفی گرفتن با این برنامه اجازه می‌دهد با فشار دادن دکمه کم و زیاد کردن گوشی از خود عکس بگیرید « در آیفون ».

معرفی بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس سلفی

ابزارهای برای صاف، روشن و برنزه کردن پوست نیز در برنامه موجود اسـت. این برنامه تنها برای سیستم عامل های iOS مورد استفاده اسـت.

 

[ad_2]

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن