تیترهای جالب

اخبار تجاوز در دبستان پسرانه اصفهان + تجاوز در مدرسه اصفهان

در پی انتشار اخباری درباره تجاوز به تعدادی از دانش آموزان دبستان پسرانه‌ای در شهر اصفهان، علیرضا مهدی، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در واکنش به این خبر گفت: “فرد مورد اتهام دستگیر شده است، او نایب رییس انجمن اولیا و مربیان مدرسه بوده است.”

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آقای مهدی همچنین اضافه کرد: “منتظر نظر نهایی پزشکی قانونی هستیم، آموزش و پرورش ناحیه چهار نیز از این فرد به دلیل از بین بردن شأن آموزش و پرورش شکایت کرده است.”

همزمان مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید بر اینکه تحقیقات در این زمینه در حال انجام است، عنوان کرد که برخی از والدین دانش آموزان ادعایی مبنی بر تجاوز مطرح کرده‌اند و پرونده این موضوع به مراجع قضایی ارسال شده است.

یکی از والدین این دانش آموزان نیز گفته است: “مگر این مدرسه دوربین نداشته که چنین اتفاقی رخ داده است، کودکان با ترس و لرز به این مدرسه وارد می‌شوند و از سرویس بهداشتی ترس دارند.”

او همچنین گفت: “گفته می‌شود که دوربین مدرسه نیز دستکاری شده است.”

در همین حال تعدادی از خانواده‌ها امروز در اعتراض به این موضوع در مقابل این مدرسه تجمع کردند.

همچنین براساس گزارش باشگاه خبرنگاران این کودک آزاری جنسی “دو سال” در جریان بوده است. متهم پرونده کودکان را با “قمه” تهدید می کرده که نباید به کسی چیزی بگویند. گزارش باشگاه خبرنگاران حاکی است که “مدیر این مدرسه نیز در جریان این اتفاق بوده و اقدامی انجام نداده است.”

این نخستین بار نیست که چنین گزارشی منتشر می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن