تیترهای جالب

بیوگرافی و عکسهای نیکیتا شارما (Nikita Sharma) بازیگر معروف هندی

بیوگرافی نیکیتا شارما
تاریخ تولد: ۲۸ اوت ۱۹۹۰ (سن ۲۸ سال)، دهلی نو، هند
خواهر و برادر: میجولا شرما
والدین: اسمیت شرماسونیتا شرما
نامزد دریافت جایزه: ITA Award for Best Actor – Female
نیکیتا شارما یک بازیگر و مدل تلویزیونی هند از دهلی نو است که بهترین بازیگر نقش اصلی سرپرست خانم آنتارا کاال در سریال تلویزیونی Do Dil Ek Jaan در زندگی OK است.
نیکیتا شارما در دهلی نو متولد شده و بزرگ شده است. پدرش سازنده است. پس از اتمام تحصیلات خود در دانشکده سنت کاکاویر و دانشگاه دهلی، شارما به پدرش در کسب و کارش کمک میکرد. او همچنین نانوایی های خود را در دهلی نو اداره میکرد.
نیکیتا شارما عنوان آکادمی میزبان هوا را در سال 2008 به دست آورد. در سال 2012، او در نمایشنامه زیبای شاهزاده هند، که او برنده شد، شرکت کرد. او دختر پوشش از شماره ژوئیه-اوت 2012 نشریه “روشن زبان هند” بود.
شارما به مومبای رفت تا رویاهای بازیگری و مدل سازی اش را دنبال کند. او در آگهی های تبلیغاتی مختلف برای مارک هایی مانند کوکا کولا، دانشگاه Invertis، Giovani، TVS Scooty و Lays ظاهر شد.
 شارما همچنین در یک ویدیوی موسیقی “Teri Yaad” از شاهجت بال به نمایش درآمد. او حرفه تلویزیون خود را با سریال آغاز کرد، که در آن در مقابل کاران کندری قرار داشت.
به زودی پس از آن، شارما اولین نقش اصلی خود را در “زندگی OK” انجام داد. او نقش آنتارا، یک دختر کشمیری را که عاشق Raghu، یک گانگستر بمبئی است که توسط آیزا احمد بازی می کند، بازی کرد.
عکسهای نیکیتا شارما
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. تو یک اشغالی دنبال فقط هرزگی بودنی مرام کفتارهاست کناهت خیلی سنگینه توبه کن بهت توهین کردم تا بلکه به خاطر توهین من کمی از گناهت کم بشه دعا میکنم که خدا تغییرت بده سعی کن کفتار نمانی اگر مردی؟ چون کفتار بودن اسونه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن